Příspěvky uživatele - 33.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 20.5.2013
Môžem len potvrdiť slova p. Harta. Pán Tarovský tieto sorty vyskúšal a pestuje ich už od r.1994 a 1995   a ma s nimi najväčšie skúsenosti. Oproti ostatným europským /nemeckým/ sortam rakytníka, tieto jeho ruské sorty majú primeraný vzrast /2,5 -... celý příspěvek >
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 18.5.2013
Dobrý den, nejlepší informace o těchto odrůdach Vám poskytne Ing. Tarovský z Levoče, který tyto odrůdy před cca 20 lety přivezl z RF. Ja ho považuji za nejlepšího odborníka na pěstování rakytníka v celém bývalém Československu. Kontakt na něho... celý příspěvek >
Ake odrody do nadmorskej vysky 630 m?, 11.10.2011
Z letních sort Hana a samozřejmě Průsvitné letní /Papirovka/.
Ake odrody do nadmorskej vysky 630 m?, 11.10.2011
Ze starších odrůd Jadernička moravská, Panenské české, Řehtáč soudkovitý, Croncelské aj.. Pěkný večer. JH
Hraboši a brambory, 8.3.2011
Dobrý den, četl jsem, že proti hrabošům a krtkům je účinný česnek vysázený okolo plochy, kterou chceme ochránit. Stéjný účinek má údajně i česnek medvědí a česnek fialkový a údajně i křen. Nemám to ale osobně vyzkoušené.
Hraboši a brambory, 27.2.2011
Dobrý den. Návrh se přijímá. Sám jsem zvědavý, zda to pletivo pomůže. O výsledku můžeme informovat na tomto vlákně. Samozřejmě, že tento způsob pěstování se nedá uplatnit na velkých plochách, ale na několika m2 proč ne. Jsem rád, že nejsem sám, kdo... celý příspěvek >
Hraboši a brambory, 25.2.2011
Pane Zdeňku, i já se pokouším pěstovat zemáky v mulči jako Vy. Pěstuji je v horách ve výšce 800 m.n.m a mám s hraboši podobné zkušenosti jako Vy. Táto metóda není nová, ale málo známa široké veřejnosti. Přitom výnosy mohou být pro běžného zahradkáře... celý příspěvek >
Vrúble, 4.12.2010
Já mám stelné zkušenosti. Švestky u mne ve výšce 770 m.n.m. rostou velmi zdravě bez jakýchkoliv příznaků šárky. Pravdou je, že plodí dost nepravidelně, záleží hodně jaký je rok. Vloni byly opsypané, letos ani jedná švestka. Hodně záleží na opylování.... celý příspěvek >
Pomologie nových odrůd jabloní, 27.11.2010
Stručné popisy s fotografiemi jsou i zde od Ing. Stanislava Bočka, Ph.D/
Rakytník, 23.11.2010
Jen pro zajímavost, v Rusku se pěstuje více jak 100 odrůd rakytníku. Z nich asi polovina jsou starší odrůdy a druhá polovina jsou nově vyšlechtené odrůdy. Rakytník tam hodnotí podle 5 základních kritérií : 1. Velikost plodu / měl by být okolo 10 mm,... celý příspěvek >
Jak nejlépe otrhat rakytník?, 11.11.2010
A kolik roků už keř máte a jak je vysoky? Děkuji.
Okousaný stromek, 25.10.2010
Děkuji za příspěvky. I já jsem uvažoval podobně jako host 178.235. Na jaře to tak udělám. Děkuji. HJ
Okousaný stromek, 22.10.2010 Obsahuje fotku
Zaevidoval jsem se a připojím foto.
Okousaný stromek, 22.10.2010
Dobrý večer. Na jaře jsem vysadil špičák odrůdy Herman, který jsem zastřihl na vysokokmen. Stromku se velmi dařilo a do července vyhnal 6 výhonou dlouhých cca 40 až 50 cm. Bohužel nestihl jsem dokončit ohradu a v srpnu jeleni ohryzaly všechny výhony,... celý příspěvek >
Správné uskladnění jablek, 2.10.2010
Jablka uskladňujete do bedníček stopkou hore, nebo dolů? Co odborný článek, to jiný názor. Jední píšou stopkou hore, aby jablko bylo v poloze jako na stromě, druzí stopkou dolů, aby bylo stabilnější atd. atd.. Nebo je podle vás jedno, jak jablka... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika