Příspěvky uživatele - 9.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nolina, 6.5.2012
Chci se zeptat, když mám v květináči 3 malé cibule nolin, můžu je rozsadit?Nebo, jak mi bylo řečeno nerozsazovat ony srostou v jednu. Díki.
Jak naložit nutrii na uzení?, 16.1.2012
No vepřové nakládám na 3až 4 týdny, když jsem udil kuřata tak jsem je jen nasolil nebo posipal grilovacím kořením, nechal dva dny v lednici uležet.Před uzením jsem do vnitř šoupl čtvrtku másla, zátáhl krky aby nevykapala štáva a šup s něma do udírny!... celý příspěvek >
Jak naložit nutrii na uzení?, 15.1.2012
Chtěl bych požádat o radu jak naložit nutrii na uzení, vždy jsem nakládal jen vepřové maso, ale nutii ještě ne, takž nemám ani tušení jak má byt třeba dlouho v láku! Díky za každou radu Radek
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 23.4.2011
Zdravím, mohl bych taky doporučit tuto sekačku, minulý týden koupena teď o víkendu otestovaná. Silný motor, výborně zbírá trávu a koš je pěkně napěchovanej, rychlost pojezdu tak akorád, mulčování jsem ještě pořádně neotestoval. Určitě jsou lepší... celý příspěvek >
Má některá okrasná rostlina shodné listy s bazalkou?, 17.4.2011
Prosím o radu zda některá okrasná rostlina má shodné listy s bazalkou.V únoru jsme vysadili semena pelargonií, petunií a surfinií, různé druhy.Muškáty poznáme bezpečně, snad i surfinie, ovšem největší úrodu zřejmě sklidíme,, bazalky",máme... celý příspěvek >
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 30.3.2011
Tak jsem tedy našel alternativu za sekačku MTD, je to sekačka Stiga Turbo 53 S BW Plus Honda, zhruba stejná parametrová i cenová kategorie, akorád neznám tuto značku ani jeji kvalitu. Muže někdo poradit, děkuji.
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 29.3.2011
Dobrý den, děkuji za váše rozsáhlé poznatky ze sekačkou MTD, už jsem byl na jisto rozhodnut pro tuto sekačku s ohledem na jeji výkon a velká kola, radeji se tedy ještě porozhlídnu po jiném stroji.
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 28.3.2011
Nemá tady nikdo zkušenost s tímto strojem, mě se zdá být dobrá za tu cenu, i parametry dobré: - Záběr (cm): 53 - Motor: B&S 800 Series RS, 175 cm3, nebo Kawasaki FJ 180 V, 180ccm - Objem koše (l): 80 - Nastavení výšky: centrální, 20-90 mm -... celý příspěvek >
Křovinořez Hitachi, 28.3.2011
Kup si raději značku Stihl, husqvarna, honda, tam chybu neuděláš.
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 26.3.2011 Obsahuje fotku
Jaký máte názor na tuto sekačku?
Poradte prosim levny krovinorez, 30.6.2010
V této cenové relaci doporučuji na lehké běhání i místy horší terén a trávu FS 40 od Stihlu. Měl jsem ho a dal jsem ho kolegyni v práci. Je to dobrý a lehký stroj, když si tam dáte lepší strunu udělá super službu a je to držák! O.R. Olomouc
Prosím o radu při výběru křovinořezu na horskou louku, 27.6.2010
V tomto případě nemohu než poděkovat a říct, že si k HQ nabídkám přidám i Dolmar. Půjdu s cenou okolo 13.000,-Kč. Jsem jednoznačně vyléčen tím ušetřit, tam kde to snad ani nejde. Prostě nový stroj mohu maximálně někde na internetu koupit v... celý příspěvek >
Prosím o radu při výběru křovinořezu na horskou louku, 27.6.2010
Dolmar MS 340 se mě podle popisu hodně líbí, je hospodárná jak píšou a je na 1,6kW, což je dost slušné. V práci s Makitou dělám, ale jak jsou na tom jejich benzínové motory? jinak jako značka je to dost velké jméno, otázkou zůstává jak je na tom... celý příspěvek >
Prosím o radu při výběru křovinořezu na horskou louku, 27.6.2010
Zdravím Vás, prosím o radu jaký vybrat typ a značku na naší louku na horách, kde postupně budujem chalupu a kde louku sekám až 5xkrát do roka, v rozloze cca 1500m2. Terén je náročnější místy a tráva zatraceně hustá a odolná, občas nějaký ten... celý příspěvek >
Rostlina, 13.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo, jak se jmenuje rostlina, co se mi objevila v rybníčku?  Děkuji Pavel
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika