Příspěvky uživatele - 43.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydrogel?, 19.3.2010
Dobrý den, nevím kde mají 10g hydrodelu za 60 kč, já koupil přímo od dodavatele 1kg za 343 kč a jsem spokojen. Pepa
Hydrogel?, 11.2.2010
Dobrý den, nevím jesti se nepletu já, ale informace co jsem dostal v květinářsví byly jednoznačně pro dekorativní účely a ne do půdy údajně půdní kondicionér Hydrogel má i jiné chemické složení. Já jsem potřeboval právě ten který je určený pro... celý příspěvek >
Hydrogel?, 11.2.2010
Vy si pletete hydrogel pro dekoraci (jsou to velké většinou barevné krystaly) s hydrogelem jako půdní kondicionér který se přidává do substrátu. Tento pomáhá rostlinkám přežít v suchých měsících a umí jim dodávat vláhu i živiny. Podle prodejce... celý příspěvek >
Hydrogel?, 24.3.2009
Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto přípravkem a jak to funguje. Prodejci mi to doporučili snad do všeho co roste a musí se zalévat.
Co nespálí jižní slunce?, 24.3.2009
Hydrogel jsem si osobně vyzkoušel a je to velmi dobré, drží dobře zálivku a není třeba až tak často zalévat. I cena byla pro mně přijatelná. Našel jsem ceny od 343.- až po 645.- s DPH za jedno kg čistého hydrogelu.Někteří prodejci to totiž... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika