Příspěvky uživatele - 168.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 14.5.2010
Stříkal jsem 2 x na podzim, 3 x na jaře, Kuprikol, Sulikol, jako jiné roky a nyní je všechno kudrnaté. Broskve i nekterinka. Kdybych to měl trhat, asi by tam zůstaly jen holé větve. Petr z Frýdku
Jak Vám přezimovala levandule?, 21.4.2010
V Receptáři radili stříhání výhonů o 1/3 na podzim. Udělal jsem to a nyní se zelená. n.výška 300m Petr
Zhoustnutí habrů, 21.4.2010
Buk má lesklejší listy. P.
Zhoustnutí habrů, 20.4.2010
Habrový plot už mám asi 12 let, držím ho na výšce, jakou potřebuji. Někde 1.4 m, někde 0,5m. Stříhám ho asi 5x do roka a někde už jsou hlavní větve silné tak, že musím na prořez použít pákové nůžky.Jemné větve stříhám eloktronůžkami. Petr
Lilie v květináči, 5.3.2010
Předloňský rok jsem chtěl lílie (královské) urychlit a tak jsem je brzy z jara vykopal ze záhonu a zasadil do širokého květináče, asi 6 velkých cibulí a dal ke světlu na okno teplé místnosti.  Po půl roce nic nevyrostlo a byly ve stejném stavu,... celý příspěvek >
Názor na uskladnění jablek podle Receptáře, 16.2.2010
Léta sleduju Receptář, s dr. P. Podlahou, neboť každá dobrá rada se sejde, ale už 3x mě vytočila rada o uskladnění jablek ve sklepě. V jednom vysílání radil odborník stopkou dolů, ve druhém stopkou nahoru. To by mi tak nevadilo, jen to, že oba se... celý příspěvek >
1. výpal ma barvu jako Glacidet - modrozelenou, 12.2.2010
Z dokapu se už moc slávy nenadělá. Samozřejmě při větším množství se to vyplatí, ale musí se hlídat chuť, bez ohledu na procenta. Jinak nevyhazovat a pridat do kvasu v příštím roce. P.
Zakalená slivovice, 10.2.2010
Zakalení mám zkušenost s hruškovicí. Po vypálení byla čistá a asi za 2 měsíce se udělal plovoucí modrobílý zákal. Chuťově nebyla narušena a tak jsem ji přefiltroval přes filtr na kafe (sežene se v prodejnách, kde prodávají kafemašiny)  a zase... celý příspěvek >
Nektarinka Maria Aurelia, 10.2.2010
Mohu na místo, kde 2 roky rostla meruňka a naráz uschnula, vysadit nekterinku? Tvrdí se, že jestliže meruňka zajde (z jakýchkoliv příčin), už by se na stejné místo neměla sázet. Bude to vadit nekterince?  Děkuji Petr
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika