Příspěvky uživatele - 10.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Substrát pro jiřinky (mečíky), 6.3.2011
Ano, do nádob, mám nízké odrůdy max. 50 cm. Takže si koupím zahradnický substrát a ten dolomitový vápenec také seženu např. v OBI? A v té polovině dubna je mám už tedy asi zasadit tak, jak je to psáno na obalu, že? Myslela jsem právě, že teď v... celý příspěvek >
Substrát pro jiřinky (mečíky), 6.3.2011
Takže je mám zatím nechat tak jak jsou zabalené? Mám je z OBI balené po jedné hlíze a na obalu je napsané doba sázení měsíce III-V... Myslela jsem čím dříve zasadím, tím lépe... A můžete mi tedy doporučit, co koupit za substrát, který je běžně... celý příspěvek >
Substrát pro jiřinky (mečíky), 6.3.2011
Dobrý den, chtěla bych si během příštího týdne už zasadit jiřinky, nevím ale, jaký substrát je pro ně nejlepší? Stačil by běžný zahradnický substrát od Agra? Nebo můžete někdo doporučit jiný? Použiji ho potom i pro výsadbu mečíků.. Děkuji za rady... celý příspěvek >
Květy hyacintu v listech, 18.2.2011
Dobrý večer, chtěla bych požádat o pomoc, co mohu ještě dělat s nevytáhlým stvolem s květy u hyacintů. Mám je zasazené v truhlíkách a květináčích na balkoně a začínají už kvést. Bohužel ale u většiny zůstaly květy schované v listech a nevytáhly se... celý příspěvek >
Žloutnající listy amarylis, 15.2.2011
Takže tedy mám nejspíše udělat to, co mi napsal pan Janča, vyklopit cibuli až zežloutnou všechny listy a nechat jí 2 měsíce odpočinout, pak znovu zasadit a čekat než se objeví zelená špička a pak opatrně zalévat? Nebo co radíte Vy?
Žloutnající listy amarylis, 15.2.2011
Milý pane Jančo, děkuji za Vaši radu, podívala jsem se na vizitku, která byla u květiny a je tam Amyrylis Arctic White. Takže se tedy jedná o amarylis, ale je možné, že je to tu špatně pojmenované a jedná se i tak o hvězdník? Co jsem většinou... celý příspěvek >
Žloutnající listy amarylis, 14.2.2011
Dobrý večer, mám doma amarylis, který jsem si koupila v říjnu, asi po 14 dnech mi vykvetl a od listopadu má jen listy. Zalívám ho, občas přihnojím, ale včera jsem si všimla začínajícího žlutého listu. Chtěla bych poprosit o radu, co s tím, jestli... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 7.2.2011
To dělení je asi teoreticky jednodušší, jen mám obavy, abych to oddělila správně a nějak tu hlízu nepoškodila... Jo agro zahradnický substrát znám, mám v něm zasazené cibulky hyacintů, narcisek, modřenců a krokusů a zdá se být dobrý, jsem ráda, že... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 7.2.2011
A máte nějaký vyzkoušený substrát, který se prodává běžně v obchodech, třeba OBI, Baumax atd? Protože jsem začátečník nerozeznám lehký a těžší substrát, chápete? To sluníčko si určitě zapamatuju, nerada bych o ně přišla..
Jiřiny - řízkování, 6.2.2011
Takže po odříznutí obalit odříznutou část v kořenovém stimulátoru-je jednotný, nebo si musím koupit na hlíznaté rostliny(doma totiž mám kořenový stimulátor) a zasadím do plata ale lépe do substrátu na řízkování, že? A jak poznám, že jsou dobře... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 5.2.2011
Aha, tak to jsem špatně pochopila, takže je položím normálně kořeny dolů a tou částí, kde byly stonky nahoru. Zasypu do 3/4, aby ta vrchní část koukala a dám do pařenistě a na světlo??? . Jakmile vyrostou nové výhony, třeba 10 cm odříznu a dám... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 5.2.2011
Takže jestli tomu dobře rozumím, hlízu mám položit tak, aby kořeny koukaly vzhůru? Jamile vyrostou řízky o velikosti např. 6 cm opatrně je odříznu ostrým nožem, odstraním spodní listy, zaříznu rovně a dám do pařeniště-mám doma minipařeniště kupované... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 4.2.2011
Dobrý den, můžu se zeptat k tomu řízkování, hlízu tedy zsadím ze 3/4, vrchol bude nad zemí a tam mi vyrostou řízky. Jak je ale pak oddělím od té původní hlízy? Dá se jednoduše oddělit, není mi jasné, když bych to musela odříznout, zda té rostlince... celý příspěvek >
Hnojení cibulek po odkvětu, 4.2.2011
Aha, to jsem nevěděla, že to má připravené z loňska. Takže pokud ho přihnojím bude mít příští rok lepší listy a cibule víc vyroste, chápu to správně? Jo jo je to ten malinký květináček, ve kterém ty hyacinty prodávají, takže radíte ještě než vykvete... celý příspěvek >
Hnojení cibulek po odkvětu, 4.2.2011
Takže když mám doma narychlené hyacinty z obchodu, můžu je trochu pohnojit, aby lépe vykvetly a pak je tedy nechat a až odkvetou jen vyčkat než listy zežloutnou a nechat zatáhnout?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika