Příspěvky uživatele - 27.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování rajčat, 7.2.2010
No to jsem si tím příspěvkem do diskuse dala, pane Mirku.  Těch odkazů je taková spousta a když bych vám je i chtěla znovu všechny vyhledat, tak bych z toho měla dneska "noční". Nacházela jsem je náhodou při hledání něčeho jiného. Dám aspoň... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 7.2.2010
Tak třeba ta wikipedie V části "Kuriozity" se dočtete o dvojím užitku. Ovšem daleko více podrobností je i jinde, hlavně pokud jde o přikájení těchto dvou rostlin. Zadejte si do vyhledávače na google.com text "roubování rajčat na bramboru".
Roubování rajčat, 7.2.2010
Pane Mirku, pobavil jste mě. Stává se, že se lidé posmívají věcem, o kterých nevědí. Teprve až se dozvědí, tak se přestanou posmívat.  Zkuste trochu zagoolovat a zjistíte to sám. Je toho na internetu celkem dost i když... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 7.2.2010
Aby bylo možno naroubovat na brambor rajče, je možno postupovat tak, že si vypěstujeme rostlinky ze semínek ze "zelených rajčátek", která vyrostou po odkvětu brambor. Přikájením naroubujeme na rostlinku brambory vypěstované ze semínka,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika