Příspěvky uživatele - 150.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
bofix a jetel, 23.9.2007
Bofix jetel zlikviduje výborně, dokonce i víc zředěný než je v návodu.
Thuje v pokoji, 10.9.2007
díky!
Thuje v pokoji, 10.9.2007
S tím stolem jsem to myslel obrazně. Jasně, že postupem času bude potřeba větší místo a pokud možno někde venku. Stůl je hned u okna na jižní straně a v zimě se u nás doma moc netopí. Možná, že by to šlo mezi okny, kde by to bylo zároveň chráněno... celý příspěvek >
Thuje v pokoji, 10.9.2007
Koupil jsem si v zahradnictví malou thuji cca 15cm a chtěl bych ji mít doma na stole. Na internetu všude píšou o thujích jako živém plotu ve venkovním prostředí. Máte někdo zkušenost s pěstováním uvnitř? Díky za radu. P
Nezná někdo tuto nádheru?, 20.4.2007
na internetu jsem jí našla jako  Anemone nemorosa :0)
zkušenosti s firmou Bakker, 10.4.2007
Dobrý den,    také mám zkušenosti s internetovým nakupováním,tedy přesněji  růží a okrasných keřů.Chtěla jsem vyzkoušet,jak "to" funguje loni v létě.Zboží přišlo sice po mé urgenci v listopadu,ale přišlo.Ceny jsou sice... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika