Příspěvky uživatele - 225.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov nutrií, 30.3.2011
Zdravím. Nechci Vám brát chuť k tomu chovu nutrií, ale pokud máte dost zvířat jiných, tak to není až tak moc rentabilní. Totiž výběh s vodou musí být docela dobře zabetonovaný, nutrie hodně hrabou různé nory apod., takže by se mohlo lehce přihodit,... celý příspěvek >
Chov nutrií, 18.3.2011
První varování - co budete dělat s kůžemi nutrií. Doba, kdy se za kožky platilo ve výkupně Kara v průměru 150,- kč je dávno pryč. Takže nejprve si odpovězte na otázku komu prodáte to nejcennější- kožešinu. Pokud nenajdete uspokojivou odpověď, tak... celý příspěvek >
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 13.3.2011
Můžete mně prosím poradit, kde se dají koupit násadová vejce pekig. káčat pro líheň? Děkuji.
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 28.2.2011
Pane Robert, máte naprostou pravdu. Je vidět, že jste servisman a věci perfektně rozumíte.  Dotaz výše byl ale vznesen v tom smyslu, že pan potřebuje čistič na mytí motorky, kola a pod. věci na chalupě v režimu hobby využití. Takže kupovat... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 28.2.2011
Mám Karcher o třídu níže, typ 2.89. Zrovna včera jsem ním čistil spodek auta po zimním provozu, dělám to 2-3x v průběhu zimy, když se na pár dní oteplí, prostě opláchnout sůl z podvozku. Mám ho již třetím rokem na běžné domácí používání, vyčistit... celý příspěvek >
Jak naučit štěně do boudy, 29.1.2011
A ještě lépe přímo ve Vaši posteli, tam by se mu líbilo nejvíce. Ale pozor! Jestli si pejska takhle vyhováte, tak už z Vaši postele nebude chtít, takže si dobře předem rozmyslete, kde ho naučíte mít své místo.Nezapomeňte jak Vám bude asi příjemné mít... celý příspěvek >
Německý krátkosrstý ohař - je vhodný k dětem?, 10.1.2011
Před třemi lety jsem také řešil stejnou otázku, jestli NKO bude naprosto bezpečný k naši tehdy 4 leté vnučce, bylo to hlavní kritérium při výběru psa. Dnes mohu po tříleté zkušenosti říct, že jsme s naši fenkou NKO po této stránce neměli jediný... celý příspěvek >
Sněhová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 ES nebo Murray 621401x61N?, 30.12.2010
Děkuji za ukázkové video. Já mám ale s nabídkovými videi prodejců spíš horší zkušenost. Ti předvádí a ukazují jen to, co ukázat chtějí, prostě jim nedůvěřuji. Proto jsou pro mě nejdůležitější a nejcennější názory uživatelů. Pokud ale by... celý příspěvek >
Sněhová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 ES nebo Murray 621401x61N?, 30.12.2010
Co bylo nutné upravit na tom pohonu? Uvažuji také o koupi frézy Hecht. Pokud je třeba opravit jenom nějaké prkotinky, tak by mě to nevadilo. Ale pořád nejsem ještě 100% rozhodnutý, mám málo informací od majitelů této značky. Do jaké vzdálenosti to... celý příspěvek >
Sněhová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 ES nebo Murray 621401x61N?, 28.12.2010
A která značka frézy to byla, která nešla startovat a zbavil jste se jí? A když už šla nastartovat, tak jak odklízela?
Fréza na sníh, když je velký mráz, 16.12.2010
Děkuji Vám oběma za odpověď. Také si to chci pořídit, tak mě zajímala ta výkonnost motoru, jestli se fréza nedusí už při střední zátěži a do jaké dálky odhazuje. I ty 3 m mokrého sněhu by mě i docela uspokojily. Nedokonalost toho komínku by mě... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 16.12.2010
Pane, jak jste spokojený s tou 651? Je výkonově dostatečná, jak to odklízí, co poruchovost, vzdálenost odhozu a pod.? Kdyby jste se rozhodoval znovu, koupil by jste ji opět, anebo něco jiného? Co by jste jí nejvíce vytkl?
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Ano, to s Vámi plně souhlasím, že nejdůležitější je stroj používat s citem a vědomím, kde jsou jeho hranice technických možností, "buldozer" určitě nejsem a takovou hobby mašinku bych nepoužíval do 40-ti centimetrů zmzlého sněhu, natolik... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Pane 191.214 co myslíte tím odolnějším modelem? Všiml jsem si, že se docela dost vyhýbáte uvést konkrétnější značku a typ frézy. Chápu, chcete rozhodnutí nechat na kupujícím. To charitatívní   rozdávání některých exponovaných dílů zdarma u... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Když si prohlížím nabídky různých značek sněhových fréz, tak mám pocit, že je to všechno z 90% stejné, jestli je to Hecht, Vega, MTD anebo Stiga, myslím typy podobné cenové relace.  Je to všechno vyráběno v jedné továrně, zvláště přední nabírací... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika