Příspěvky uživatele - 49.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde koupit Andulku, 4.6.2011
Dobrý den.Každou 1. a 4.neděli v měsíci jsou v Přerově burzy papoušků(nejenom papoušků, ale i chovatelských potřeb apod),nebo zadejte do vyhledávače burza Přerov a je tam i mapa jak se tam přesně dostat.Nebo na netu na ifauna jsou i inzeráty od... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 28.5.2011
Tak jak jsem minule psal tak jsem nakoupil a nakonec to nebyl Dolmar, ale Stiga turbo s motorem GCV 190(6,5 koně) za super cenu za 12000kč.Jinak stojí 14tis.ale dostal jsem dva tis.slevu a pořádně ošahal a padla mě hned do oka.Sice mě trochu strašilo... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 2.5.2011
Tak to je dobře že jste spokojený, já ji taky koupím jen čekám na Č.Budějovice na hobby v polovině května jestli tam nebudou pěkné slevy i když jsem rozhodnutý ža za ni dám 11500kč.Ještě jsem se rozhodoval s alkem, ale ta má o 10kg více a jelikož mám... celý příspěvek >
4t kovinorez honda?, 23.4.2011
Musím se připojit ke svým zkušenostem s tímto strojem který mám už asi 3.nebo 4.rok.Startování je super, tichý chod je taky super a jediné co bych mu vytknul je po delší době sekání vibrace v rukojetích.Míra
Zahradnictví Tomáš Petro, 28.3.2011 Obsahuje fotku
I když mají super barevný katalog tak je pro mě lepší si tam zajet a ty rostlinky vyjdou levněji a myslím že mají otevřeno každý den.Udělat si klidně rodinný výlet.Stojí to tam zato to vidět.Míra
Krtek, 22.2.2011
Mám špatnou, měl jsem takový válec šroubovací na šest baterií(buřtů) a vůbec to nefungovalo i když to bylo slyšet jak to píská.
Hvězdník, 16.1.2011 Obsahuje fotku
Tak zase ta samá rostlinka letos
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 14.11.2010
Jestli koukáte na receptář tak jak bylo na jaře(psal jsem to tu myslím v březnu) tak zkoušeli novou pastičku na hraboše a já ji koupil s poštovným za 539Kč, ale za 4 dny 2 krtky.Trubkové pasti se mě nějak věkem rozpadly a tak tato zatím 100%... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM-4600S3, 13.9.2010
můj největší favorit je zatím dolmar, na druhém místě asi ta Stiga.Míra Sekačka s hliníkem je asi o 10kg těžší a myslím si že ve svahu to bude pěkně znát.Zase by měla být na věky.
Sekačka Dolmar PM-4600S3, 12.9.2010
Jaký skelet?Hliník či ocel?
Sekačka Dolmar PM-4600S3, 11.9.2010
Tak nakonec se rozhoduji mezi Dolmar PM-4600S3,Alko 470 BRV Silver Premiun Speed, AL-KO Aluline 530 BR.Co říkáte na další mé favority?,Stiga COMBI 48 SQ BW, Stiga COMBI 53 SQ BW, Honda, Sekačka rotační LTS 453SH, Sekačka rotační LTS 451WK.Mám zahradu... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem?, 7.9.2010
To Toro nemá kuličkové ložiska, takže do toho vašeho terénu bych to nedoporučoval.Také jsem o ní uvažoval.Míra
Sekačka Dolmar PM-4600S3, 5.9.2010
Zdravím.Taky se mě líbí tak bych chtěl vědět jaké má klady a hlavně i zápory.Už jen ta váha 28kg a ten motor je skvělý.Je někdo kdo ji vlastní a ne jen prodávající?děkuji za případné reakce.Míra
Zkušenost s motorovými sekačkami Toro, 14.8.2010
Nevím, nevím,jen že tato skvělá sekačka nemá ložiskový kolečka.Sousedi(2 ženský) ji mají také už asi 2 nebo 3 roky a jsou spokojeni a taky ji kupovali v akci za 9500Kč(sleva byla 5000Kč).Míra
Motorová sekačka s pojezdem Hecht 546 S, 13.8.2010
Mám taky Tohoto hechta 546 S  z číny, ale kdybych to dříve věděl tak bych ho nekupoval.Hlavně mě dostal ten pojezd jen s jedním kolem, který se dost protáčí ve svahu.Startování to je taky někdy na mé nervy. Na rovinku okolo baráku to stačí,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika