Příspěvky uživatele - 148.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 4.2.2011
K těmto svým závěrům jsem dospěl po porovnání mých původních RH, pěstovaných na zahradě přes 20 let, jak jsem již uvedl, s plody získanými z RH zakoupených pro dosadbu v posledních letech. Na vysačkách se uvádí pouze odrůda, reg. číslo nebo jméno... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 3.2.2011
Pojmem "nejkomplexnější" jsem chtěl vyjádřit největší množství kladných vlastností v našich podmínkách vůči jiným odrůdám, s ohledem na pěstitelský výsledek, např. zdravotní stav, pravidelnost úrody, živitaschopnost,... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 2.2.2011
Je pravdou, že RH je dosud nejkomplexnější odrůdou na našem trhu, i když už také něco pamatuje. Je to ale jako u všeho. Pokud se o strom budeme řádně starat a to od výběru stanoviště, ošetřování, hnojení, zalévání, stříhání atd.,  tak je schopen... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 1.2.2011
Odrůda Sunhaven u nás byla registrována v r. l983, tedy před 28 lety. Osobně jsem si ji pořídil velmi brzy poté, protože v té době u nás nebylo mnoho velkoplodých odrůd před RH. Ale asi po 5-6 letech pěstování jsem je zavrhnul pro již jmenované... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 1.2.2011
Dle mého názoru je Sunhaven již nejméně 20 let překonaná odrůda. Má řadu nectností, jako zejména:  vyholování, vymrzání, neodlučitelnost pecky, plody hlavně na koncích letorostů, náročnost na zálivku, včetně malé odolnosti vůči kadeřavce jako... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 19.5.2010
Protože tazatel nenapsal na co jej bude používat tak jenom doplňuji že křovinořez s motorem KAWASAKI 27 je doporučen hlavně k DOSEKÁVÁNÍ TRÁVY. A výběr od které firmy? záleží na užvateli kolik chce utratit a kolik poté doplácet, třeba Solo a... celý příspěvek >
Aké máte skúsenosti s krovinorezom Kawasaki 27, 16.5.2010
Vlastní křovinořez s motorem Kawasaki TH 48 (2,2 kW), maximální spokojenost. Pilový kotouč, 4 zub nůž, struna 3 mm. Je těžší, dražší, ale neměnil bych. Maximální spolehlivost. Jinak Kawasaki 27 není křovinořez ale spíš lehká strunovka se strunou cca... celý příspěvek >
Broskvoň - jakou?, 15.4.2010
Mám dotaz, kde je možné odrůdu Kamila sehnat a získat o ní další informace. Děkuji Jirka.
Broskvoň - jakou?, 13.4.2010
Díky za rychlou odpověď. Jen nevím, zda je název Kamila součástí k Fenixu, nebo se jedná o samostatnou odrůdu. Fenixy jsem koupil před 3 lety v Kadově u Mor. Krumlova, ale to co mi vyrostlo je ještě o týden pozdější než praskající Harbingery, které... celý příspěvek >
Broskvoň - jakou?, 13.4.2010
TENIRA - má někdo praktické zkušenosti s touto velmi ranou odrůdou broskve a kde by byla eventuelně k sehnání? V nové literatuře je popsána, ale na netu není o ní ani zmínka. Případně uvítám typ na obdobně ranou kvalitní žlutomasou odrůdu - kromě... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 7.4.2010
Na E85 je nutné přetryskovat karburátor, má vyšší teplotu hoření a používá se chudší směs. E85 nené problém ale problém je správně naladit směs.
Přesazení 5leté broskvoně?, 11.3.2010
Mám bohaté zkušenosti s přesazováním broskvoní.Úspěšnost závisí na mnoha faktorech a to zejména u broskvoní, které obzvláště přesazování nesnáší. Stáří stromu 5 let je již na hranici únosného rizika neujmutí nebo spíše postupné likvidace stromku.... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 5.2.2010
Děkuji všem za odpovědi a nezlobte se na muj dotaz, ale opravdu by mě nebavilo mít doma 10 druhů olejů podle toho kterej výrobce si co napíše a je mi jasný že kdybych dával M2T tak nebudu stačit opravovat. Ale zatím jsem se orientoval jen podle... celý příspěvek >
Opět olej pro 2T, 4.2.2010
Chtěl bych se zeptat, zdali můžu ublížit zahradní technice tím že používám olej   REPSOL moto 2T off road , je to plná syntetika specifikace JASO M 345-02 FD - JASO FD, API TC, ISO-L-EGD, Kupuji do 200,- / 1L (někde i za... celý příspěvek >
Kedy sadit, 18.1.2010
Výraz "zakopány" jsem použil úmyslně, protože jsem tím měl na mysli zakopání na úložiště před prodejem. Někteří to mají přes zimu např. v bývalých prasečácích, nebo přímo v zemi na nádvoří bývalého statku. Mluvím o konkrétních zkušenostech,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika