Příspěvky uživatele - 31.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní terasy - decking. Máte zkušenosti?, 30.4.2008
Mohu se zeptat, kde jste nakoupil materiál a za jakou cenu? Čeká mě terasa... ;-)
Mulčovací kůra, 5.4.2007
Ušetřete za textilii a použijte kartón. Samozřejmě z něj napřed sundejte všechny lepící pásky. Jeho problém - nevzhlednost - vyřeší mulč. ;-) Levné a účinné. :-))
Mulčování, 9.7.2006 Obsahuje fotku
Kde jste to za tu cenu sehnal? Já vidím doporučenou cenu 11 400 Kč... A jak velký máte pozemek? Já mám cca 2000 m.
Mulčování, 8.7.2006
Můžete napsat, jaký mulčovač máte a na kolik přišel? Vidím všude jen sekačky s mulčem a mulčovače jsem našel nejlevnější za 30 tisíc...
ptačí zob, 8.7.2006
Kdepak na mail - napište t sem - také mne to zajímá. ;-) Děkuji. P.S.: Dají se řízky dělat i nyní?
folie pod mulčovací kůru, 8.7.2006
Co zkusit kartón (ze starých krabic)? Sám momentálně zkouším. Našel jsem zde: http://www.ekozahrady.com/mulcovani.htm
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika