Příspěvky uživatele - 139.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
muchovník - jak je vysoký?, 17.10.2007
Dobrý den,jedlé opravdu jsou (podívejte na stránky starých odrůd :-)). Zajímalo by mě, jak široký tento keř je v dospělosti a jak je hustý (zda se zkrs něj dá vidět)...nebyl by někdo té laskavosti a neposlal by mi fotku? bud sem nebo na... celý příspěvek >
čínské datle - zizphus jujuba, 22.8.2007
Dobrý den,pěstuje někdo z vás tuto rostlinu? slyšela jsem chválu na její plody, ale nevím, jestli se dá pěstovat i venku na slunném místě v západních Čechách. Moc děkuji za případné názory :-)
čím oddělit záhony od zahrady, 21.8.2007
Moc děkuji za příspěvky, jsem opravdu začátečnice a nemám se s kým poradit. Ještě mě napadla višeň plstnatá. mám dlouhý pozemek, zhruba v polovině jsem u plotu založila loni záhonky, přístí rok vedle nich podél plotu dál bude pravděpodobně skleník a... celý příspěvek >
čím oddělit záhony od zahrady, 20.8.2007
Potřebuji oddělit užitkovou část zahrady a tím i zároveň pohled k sousedovi. Chtěla bych tam zasadit něco cca 1,5 m vysokého dostatečně hustého s něčím dobrým na zub. Viděla jsem sloupová jablka, ale potřebovala bych jich asi mnoho a musela bych je... celý příspěvek >
Habr kdy vysázet, 20.4.2007
Habr vysaďte klidně teď. Sází se najaře stejně jako buk apod. .... Záleží na Vás, jak velké sazenice seženete. Myslím, že je lepší koupit sazeničky menší (30-40 cm bez kořene) a hned je zastřihnout klidně i o polovinu, aby rostlinky hezky zhoustly a... celý příspěvek >
Sází se v tomto období již kedlubny a salát do volné půdy?, 17.4.2007
Jám saláty asi měsíc venku a už pěkně rostou, brzy budu přesazovat. Kedlubny asi 2-3 týdny a už jsou vidět malé lístečky. nebojte, letos je velmi teplé jaro.
Co jsem si zasadil jako zivy plot?, 16.4.2007
Všimla jsem si, že v zahradnictví mi prodali již nařízkované sazenice habru s kořínky. Chtěla bych si je sama vypěstovat.
Co jsem si zasadil jako zivy plot?, 16.4.2007
Tak zkuste počkat na ten habr. Já jsem chtěla sázet živý plot už loni najaře nebo napodzim, nebyla jsem pevně rozhodnutá. Rok utekl jako voda a včera jsem sázela habr ( dočkala jsem se, pořádně se rozhodla, načetla, co mě čeká.....) Možná je lepší... celý příspěvek >
Sedmikráska, 10.4.2007
Také nerozumím tomu, proč se ldé zbavují těchto lučních květinek, pokud  se nehodlají založit golfové hřiště. Přece sedmikráska je nádherná, rozhodně hezčí než tráva,  ve které není jediný kvíttek a působí stejně strnule jako nějaký zelený... celý příspěvek >
Habr jak roste, 8.4.2007
Už jsem tady o tom četla, máme plot dlouhý 70m. Teď osázím zhruba 20m.Nějaké rostlinky zadarmo by se mi také hodili, jen nevím, jestli bych je poznala. Přemýšlela jsem, že bych navázala na habr nějakými keříky atd. Nevím, jestli to nebude vypadat... celý příspěvek >
Habr jak roste, 7.4.2007
Nevím jak v Brně, ale dnes jsem zakoupila na druhém konci republiky v obyčejném zahradnictví pro okrasné dřeviny 40 malých stromečků habru. paní mi nabídla kontejnerované za 35 Kč a nebo přímo z půdy ještě nepřesazené za 15 Kč, což je úplně... celý příspěvek >
hlohyně šarlatová, 5.4.2007
Je pravda, že hlohyni často napadají škůdci?
hlohyně šarlatová, 5.4.2007
Chci ji vysázet jako živý plot. Jsou plody jedovaté? Zdravím
Habr jak roste, 4.4.2007
Myslíte, že buk by mohl být užší? za jakých podmínek a kolik do šířky by mohl přibližně buk mít (co nejužší) děkuji
Zkušenost živý plot z vína, 4.4.2007
Máte někdo zkušenost s pěstováním vína jako živým plotem?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika