Příspěvky uživatele - 233.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořcový stromek, 9.8.2015
Dobrý den, paní Marie, také bych chtěla poprosit o radu. Stromek mám od května a byl nádherný, krásně kvetl, pravidelně jsem ho zastřihávala, zalévala a hnojila. Ale teď během tří dnů skoro celý opadal a zjistila jsem, že má mšice. Tak jsem ho... celý příspěvek >
Jak řezat týnky na plot, 3.5.2012
Zdravím, děkuji za podělení se zkušenostmi, budeme na to dva, tak to zkusíme. Díky, pěkný den!
Zakalená slivovice, 15.1.2010
A jaká rychlost by podle vás byla optimální?Ale přitom teplota stoupá pomalu přikládám pomalu a s citem.Když bych ubral na topení tak by to přestalo téci.Už jsem s těch zákalů nešťastnej.Jedna várka mi jde čistá třeba do 40% a druhá se mi zase zakalí... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 15.1.2010
A jakou rychlost pálení by měl podle vás mít kotel s náplní 70litrů?Já ji mám tak 7 litrů za hodinu a chlazení pouštím přes chvíli a většinou se mi to zkalí kolem 60%.
Zakalená slivovice, 15.1.2010
A to chcete říct, že na to zkalení má vliv teplota chladiče?Mohl by jste to prosím rozepsat?Děkuji
Destilační přístroj, 13.1.2010
Zdravím, chci se zeptat nevíte někdo jaký by měl být správný průtok hotového destilátu při druhém přepalování?Myslím tím rychlost kolik litrů by mělo vytéci za hodinu.Náplň kotle je 65litrů.A ještě se chci zeptat jakou výšku, délku a sklon by měl mít... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika