Příspěvky uživatele - 78.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 15.1.2010
ano mám, popisoval jsem to tady někde o teplotě chladiče kalila se mi někdy i při 55%
Zakalená slivovice, 15.1.2010
Kurec, a můžete mi říct kde mám demineralizovanou vodu vzít?? asi si koupím iontoměničovou kolonu, nebo přístroj na reverzní osmózu.přepich.ředí se normální vodou s celkovou tvrdostí do 5 stupňů tedy měkou vodou, je dobré zjistit taky knk tj... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 15.1.2010
Kurec s tím jsem bojoval taky když jsem začínal občas se mi něco skalilo a to ještě před zřezením. časem jsem přišel na závadu všechno dělal cladič jakmile mi vyskočila teplota kořalky na výstupu s něj nad 20 stupňů celsia pozoroval jsem mírné... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 15.1.2010
Pán popisuje různé úhly klesání, mi se s kotle osvědčilo stoupání, úhel nevím ale propojovací trubka má 1metr a na tu délku se zvedá směrem ke chladiči asi o 3 cm.Výše jsem popisoval propojení potravinářskou hadici.
Destilační přístroj - sestrojení, 15.1.2010
Ohýbat??? propojte si helmu kotle s lihovou trubkou průhlednou potravinářskou hadičkou stačí 5cm délky, trubky tam zasuňte tak ať jsou 1cm od sebe, vznikne vám tak průzor kde můžete vidět co se tam děje a zároveň se vám hadička teplem nebude... celý příspěvek >
Odstraneni medenky, 15.1.2010
nejprve alkalizovat např hydroxidem sodným, proplachnout a okyselit uvedenou kys citronovou, pak vydestilovat vypálit vodu a následně propláchnout pitnou vodou
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika