Příspěvky uživatele - 210.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novinky Narex - vyplatí se připlatit si, 20.2.2010
Nevíte někdo, z jakého materiálu je chránič kotouče u brusky Narex Ebu 23? Je to lisovaný plech, nebo nějaká slitina? Za nový chtějí 1390 Kč, což je drsné. Teď uvažuju nad tím, že to nechám svařit - pokud to jde.
Domácí pivo, 18.1.2010
Nejjednodužší je začít vařit z koncentrátů a na nich si ověřit metodu. Důležité věci jsou hygiena a teplota. Hygienou myslím důkladnou dezinfekci - divoké kvasinky jsou všude a mohou pivo snadno pokazit. Teplota je důležitá při primární i sekundární... celý příspěvek >
Je lepší Líza nebo Dakr?, 15.1.2010
Se zájmem jsem si přečetl diskuse o bubnových sekačkách, ale měl bych doplňující dotaz. Společnosti ABG si u Vari (nebudu spekulovat o jejich vzájemných majetkových vztazích) nechala vyrobit bubnovku ABG Golf, což je až na jiný motor stejná sekačka... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.1.2010
Jen bych dodal, že kupole nad kotlem také nemůže být nijak obrovská. Padesátilitrová kupole na padesátilitrovém kotli asi ne...  Asi na to budou existovat i nějaké přesné výpočty. Viděl jsem to řešené zesilovači, udělanými z větší trubky,... celý příspěvek >
Výběr stroje pro ruční orbu, 30.12.2009
Minulý rok jsem si chtěl ušetřit práci a koupil na orání zahrádky starší Vari. Chyba.  Reklamní videa vypadají skvěle, ale realita je jinde. Momentálně varinu využívám na všechno možné, ovšem kromě práce na zahrádce. Pokud si práci rozplánuju na... celý příspěvek >
Cider - výroba, 29.12.2009
Takže další zkušenosti. Po cca 13 týdnech jsem prokvašený cider podruhé stočil z demižonu do pet lahví, kde ho nechám ležet. Zbytky kvasinek by měly sežrat ještě nějaký cukr a natlakovat ho CO2. Bál jsem se, že bude až moc suchý, ale není to tak zlé.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika