Příspěvky uživatele - 62.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy lískového stromu, 12.6.2011
Listy lískového keře jsou lepkavé, lesklé a ze spodu jsou posety a přisáté jakési bílé tenoučké mušky, dáli se to tak nazvat ale nehýbe se to. Poradí mě někdo co to je a jak zlikvidovat.
MT8 - 070 doplnění oleje v hydraulice, 20.5.2011
Dobrý den. Potřebuji doplnit olej v hydraulice u mini MT8 - 070, jak to udělat? Musí se sundat zadní kolo, jsou tam dva šrouby, kterým olej doplnit a kolik? Děkuji za radu. Zdeněk.
Doplnění oleje, 9.5.2011
Dobrý den. Mám dotaz, je možné dolit olej do hydrauliky bez sundání kola? jak to udělat? Děkuji za radu. Zdeněk
Oleo-mac není na prd, 27.9.2010
Bez sluchátek se ze Stihlkou nedá sekat. A vibrace ani nemluvím. Tento test - mluví za vše!!!
Zhasínání křovinořezu, 4.9.2010
To máte pravdu.Já jsem měl na mysli závady jako vadné těsnění, ucpaný filtr či sítko.
Aditiva do mazacích olejů, 10.8.2010
Doporučují to i autoservisi a mají s tim dlouholeté zkušenosti.Určitě to funguje ale chce vědět který a do čeho ho nalévat.Tchánovi to zatím zachránilo GO motoru na zetoru4011.Neměl tlak-Výměna oleje+aditiv a zázrak.Tchán se radostí ožral a jezdil... celý příspěvek >
Křovinořezy mcdillen, 26.7.2010
to není nikdo, kdo by k tomu něco řekl? Údajně je to Made in Germany, ale jsou podezřele levné, vzhledem k obsahu motoru.
Křovinořezy mcdillen, 24.7.2010
má někdo zkušenost s křovinořezy mcdillen?
Jaká rotační sekačka může sekat ve svahu?, 10.7.2010
A ve větším z tlakovým mazáním!
Jaké používáte postřikovače?, 10.7.2010
Používám zádoví rosič OLEJ A MAK asi12 let a leju jenom benzín.Do vynohradu i do sadu.Jo a nikdy mě nenapadlo na zimu vylévat nebo vyjíždět benzín nou problem.Strýc má SÓLKU z tuzexu a valí bez závad jenom jednou jsem měnil styřený... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 8.7.2010
A co tenhle test??Je v něm alespoň kousek pravdy? 
Křovinořez - kvalita?, 8.7.2010
Tak to rozsekněte ECHO ano či ne???!!! Taky bych se to rád dozvěděl! Děkuji
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
A tady ještě: Řidičské oprávnění skupiny BE opravňuje k řízení •jízdní soupravy složené z motorového vozidla sk. B a přípojného vozidla, jehož maximální přípustná hmotnost převyšuje 750 kg •jízdních souprav, které nespadají pod sk. B
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje k řízení •motorových vozidel s max. přípustnou hmotností do 3500 kg a max. 8 místy k sezení kromě místa řidiče; smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg •traktory a... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
To můžete jezdit s čím chcete.T nepotřebujete.Jestli nevěříte zavolejte si na okres nebo školící středisko tam vám to potvrdí!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika