Příspěvky uživatele - 233.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 21.9.2013
Díky za rady, bylo to opravdu obsáhlé... Kouknu asi na nějakou Dolmarku v profi... mám v bydlišti obchod kde to prodávají, tak aspon ten servis bude blízko... Japonec se mi taky líbí, ale s tím servisem je to fakt špatný, i když bych ho spíš... celý příspěvek >
Nedokvašený kvas, 1.2.2010
Dobrý večer, nechci nic říkat, ale to už mělo být dávno vypálené.Hrušky jsou strašně háklé kvas dlouho po vykvašení nevydrží začne octovatět.
Zakalená slivovice, 27.1.2010
Náplň kotle 70l destiluji zhruba 6hodin a ze začátku mi to teče kolem sedmi, šesti litrů za hodinu.To se vám zdá moc?Když míň  už to nejde slivovice vytéká takovým slabým vláskem.A od kolika% se vám to začíná kalit?A v kolika % ukončujete... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 27.1.2010
trubka má průměr 22 a teče to jen takovým malým vláskem a chladič má průměr asi 40 cm a výšku 70cm
Zakalená slivovice, 5.1.2010
Já si myslím, že nějaká meď by tam být měla, váže na sebe síru.A nemůže to být že se mi to zakalí, že při přepalování plním kotel ze3/4jestli ho nedávám moc plný?Ale je mi divný, že tak 13l vyteče krásně čistý a pak se to začne kalit! A nebo může na... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 4.1.2010
A přitom když ten zákal odstraním což není problém, tak tomu možná nebudete věřit, ale má vinikající chuť i aroma.Každej kdo ji ochutnal tak jí chválí.Ale mě to štve, že se to takhle zvrtne při pálení.Nemohlo by to být třeba tím, že je v koloně málo... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 3.1.2010
já pálím asi sedm let a stává se mi to právě dost často a přitom tam mám měďený plech v nerez koloně a teplotu držím jak se má celková destilace trvá od rozdělání ohně asi 5hodin 60l lutru a kalné to začne téci kolem 13 náctého litru co vyteče z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika