Příspěvky uživatele - 226.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 3.1.2010
tak to se mi jeste nestalo. Jinak kalna slivovice se sama od sebe nezacne kalit. aspon nam ne a strejdovi taky ne ktery pali uz 50let. Jinak kalna je pokud se naredi tvrdou vodou, cim mekci tim lepci. takze kojenecka ci dobra voda yb mela byt ok.
Zakalená slivovice, 3.1.2010
to se stava pokud slivovice naredi nekvalitni vodou. musi se koukat na to kolik ma v sobe vapniku, cim min tim lip(my davame max s 15mg)
Japonská vrbička, 23.5.2009
Děkuju za odpověd, jo to přesně ona Hakuro Nishiki... Míla
Japonská vrbička, 22.5.2009
Dobrý den chtěla bych se zeptat, proč se mi na rozkvetlé vrbičce, kterou jsem si zasadila počátkem dubna, scela ještě zelenou objevili usichající lístky.Je na sluníčku a pravidelně zalívaná... děkuji Míla
Japonská vrba, 22.5.2009
Dobrý den, mám od dubna zasazenou vrbičku, krásně se vybarvila, ale ted jsem na ní shledala žluté jako by usychající listy, je na sluníčku, zalívaná... jak se jich mám zbavit... děkuju...Míla
Která je lepší Dolmar PS 6400 HS nebo Solo 656, 18.2.2009
Dobrý den chci pořídit jednu z těchto pil jen nevím pro kterou se rozhodnout poradí my někdo.Jen nenabízet jiné.Jde mi spíš o názory lidí kteří s těmito pilami mají dlouhodobější zkušenosti.David.
Jakou pilu na sruby?, 6.2.2009
Moc děkuji za vyčerpávající odpověd.Myslím, že má u mě vyhráno Dolmar.I servis mám blízko tak asi není co řešit.A vaha 6,3kg pro mne není vubec probém mám 120 kg tak ji snad unesu děkuju a až bude pila doma tak se určitě ozvu s pozdravem J.
Jakou pilu na sruby?, 6.2.2009
Dobrý večer mám dotaz na pana J.S. chci si pořídit novou pilu a rozhoduji se mezi Dolmarem PS 6400 hs a Solo 656 poradíte prosím kterou nejlépe. Děkuji za odpověd Josef.
Koupě silnější motorové pily, 5.2.2009
Dobrý večer chci si pořídit novou mot.pilu a uvažuji nad DOLMAR PS 6400 HS nebo Solo 656.Jestli má někdo zkušenost tak prosím o radu děkuji Josef.
Jakou pilu na sruby?, 5.2.2009
Pánové prosím o radu. Rozhoduji se mezi pilou Dolmar PS 6400 HS a Jonsered CS 2156 kdo má zkušenosti prosím poradte kterou dik David.
Japonské javory úspěšně rostoucí, 17.11.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak a kdy se má zazimovat letos vysazený acer palmatum atropurpureum, jestli s tím máte někdo zkušenosti. Děkuji za opd. ALENA
rada - uschnutí břízy, 9.8.2007
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, z jaké hloubky může bříza čerpat vodu, máme studnu asi 7m hlubokou. Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika