Příspěvky uživatele - 180.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadovnická projekce - nefunkční klíč na únor, 21.2.2012
Dobrý den. Obrátil jsem se přímo na autora, protože jsme velcí kamarádi a zde je jeho odpověď. "myslím, že bude jen potřeba stáhnout aktuální verzi Sadovnické projekce - mini, jinak se může stát, že starší verze ještě neznaly klíče pro rok 2012.... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 18.2.2012
Dobrý den. Paní Lído, za sebe mohu napsat, že Zlatému fíku se nevyrovná chutí naprosto nic. A když se z něj udělá kompot, tak i když se rozváří, tak to je skutečná lahůdka, kterou ani neumím chuťově popsat. Stanislaw
Ručně kované nářadí, 18.2.2012
Pane Mr Big. Sebelepší kovář nebude vyrábět z nevhodného materiálu žádný super nástroj, což Vy ovšem taky jistě dobře víte. Bylo by to pod jeho profesní čest. Stanislaw
Synonyma odrud, 6.2.2012
Dobrý den. Přiznám se, že jsem vůbec nepochopil původní příspěvek pana Kaněry, k čemu nás vlastně nabádá. A to jsem se fakt snažil. Ty názvy, co uvádí u starých kultivarů, tak jsou zcela běžné v ovocnářském světě. U novinek nic takového zatím není a... celý příspěvek >
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 28.1.2012
Dobrý den. Paní Jiřino, velkovýroba je trochu rozdíl od běžného domu. Zahradníci z pochopitelných důvodů vytvoří pro výsevy ty nejlepší podmínky, které vůbec dokážou. Byli by ostatně sami proti sobě, kdyby se drahému osivu nevěnovali. Svého času jsem... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 27.1.2012
Dobrý den pane doktore. Máte pravdu, já si toho údaje o nadmořské výšce nějak nevšimnul. Jen bych chtěl ještě poznamenat, že v loňském roce se mně skutečně vyznamenala odrůda Valor. Byl jsem vážně nadšený. A protože potřebuji vysadit nějaké další,... celý příspěvek >
Jakou atraktivní švestku pro děti, 27.1.2012
Dobrý den. Trošku se přidám. Odrůdy Tophit mám zasazených určitě 50 stromků a v loňském roce byla první úroda. Rozhodně mně tato odrůda nijak nezklamala, plody parádní a co bylo velmi zajímavé, tak i když už byly měkčí plody a sušil... celý příspěvek >
Fiskars vs Hultafors, 25.1.2012
Dobrý den. I když teda nejsem strojař, řekl bych, že všechny sekery jsou kované a to v zápustcích. Jinak to dle mého ani nejde. Nějak si neumím představit, jak by se taková sekera válcovala. Asi to spíš bude o tom použitém materiálu. Stanislaw
Fiskars vs Hultafors, 24.1.2012
Dobrý den. S kalačem se určitě nenadřete, pokud to s ním ovšem umíte. Byl kdysi vymyšlen právě na to štípání. A pokud to neumíte, tak Vám nepomůže ani sebelepší sekera. Stanislaw
Rozdrápané kmeny, 20.1.2012
Přesně tak. Je tedy dobré jako chráničky používat pletivo, či něco hodně podobně vzdušného. Potom se chráničky nemusí vůbec oddělávat. Pokud je to taková ta plastová spirála, tak tu je rozumné oddělat, jinak mezi ní a kmínkem jsou mravenci v pohodě a... celý příspěvek >
Naše krásné rostliny, 19.1.2012
Dalo by se to tak asi nazvat. Vzpomínám na slova svého kolegy, který byl v Holandsku nakupovat okrasařinu a do kontejnerovny ho doprovázel nějaký mladý muž, který jej nakonec požádal, aby si požadovanou dřevinu sám našel. On jí totiž umí prodat, ale... celý příspěvek >
Naše krásné rostliny, 19.1.2012
Dobrý den. Nemůžete srovnávat Holandsko, kde některá zahradnické firmy mají mnohasetletou tradici, zatímco u nás posledních dnes už přez 60 roků je zahradnictví vnímáno spíš jako koníček pro pár nadšenců. Dřív nejen pro zednické povolání platilo... celý příspěvek >
Roubovací kleště, 19.1.2012
Dobrý den. Jak píšete o révě, tak ty roubovací kleště byly vynalezeny kdysi původně pro vinaře. Učil jsem se o nich ještě za minulého režimu, když jsem studoval zahradnickou školu. V té době byl hlavní omega řez, protože při něm réva nejlíp drží,... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 19.1.2012
Dobrý den. Jestli tomu správně rozumím, tak si mám dle Vás koupit postřikovač, vyhodit z něj pumpičku, nechat něco přesoustružit, potom ještě koupit kompresor s hadicí a budu vesele postřikovat. A při každé potřebě natlakovat jej musím sundat ze... celý příspěvek >
Vyber postrekovaca, 17.1.2012
Jsem profesionální ovocnář a také se zabývám okrasnými zahradami, takže jsem přesvědčený o tom, že o postřikovačích i rosičích něco vím, protože je dlouhé roky používám. I přez to zůstanu u svých pohodových strojů z Číny, protože jsem až dosud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika