Příspěvky uživatele - 16.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se děje s naší Magnolií, 2.4.2017
Děkuji za reakce. Magnolii si poridili rodice do sve zahrady a v zahradnictvi byla asi i chyba obsluhy, ze jim ji doporucili na toto stanoviste. Takze ted proste mame jen cekat jestli to zvladne nebo ne? Jeste jsem se nedockala zadne poradne... celý příspěvek >
Co se děje s naší Magnolií, 31.3.2017 Obsahuje fotku
Dobry den, potrebovala bych radu ohledne nasi dvoumetrove stalezelene magnolie. Asi tak tyden ker chradne, hnednou mu a usychaji listy. Nevime co s tim. Poradi nekdo? Zahradu po zime jeste nezalivame, puda se nam zda dostatecne vlhka (mame tu jil,... celý příspěvek >
Zkušenosti vertikutátor Al-ko Comfort 36 VE, 27.4.2011
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s vertikutátorem AL-KO Comfort 36 VE? Prodávají v obchodě vystavený kus za 2 000Kč (původně 4000kč). Potřebuji asi na 600 m2. Nikde jsem se na tento typ nedočetl moc recenzí, tak nevím, jestli koupit nebo ne. Můžete... celý příspěvek >
Plašička na kočky, 16.1.2011
Dobrý den, jelikož je v okolí našeho domu značná spousta koček, které si chodí ulevovat na naší zahradu, chci tomuto zabránit. Kočičí exkrementy opravdu nemám v oblibě stejně tak jako toulavé a i cizí kočky. Máte někdo zkušenosti s plašičkami... celý příspěvek >
Yucca elephantipes, 9.1.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, koupil jsem taky Juku a asi to byla chyba, hrozně se nám líbí ale neumíme se o ni starat. jednou jsem nechtěně zlomil jeden výrustek z hlavního kmene a nechal jsem to být. ted po asi 3 měsících vidíme, že to je další rostlina co jsme... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 10.8.2010
nakonec jsem se obrátil ještě na Honda.cz, aby mi doporučili prodejce paliva. Obratem mi odepsali tuto vyčerpávající odpověď: Příčinou tohoto problému je použití nekvalitního nebo příliš starého paliva, u kterého dochází k oddělování některých... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 9.8.2010
zkusím vyšší oktanové číslo a uvidím, jak se to změní. je to o dost levnější, než tam lít ASPEN 4T za 100kč/litr
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 9.8.2010
Opravdu funguje koupit benzín 98 nebo 100 oktanů a nemusím řešit dobu, po kterou to mám v sekačce nebo v kanystru? Proč to tedy nepředepisuje takto výrobce? Vyřešilo by se tak spoustu nesrovnalostí a naštvaných zákazníků. Díky VN? P
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 5.8.2010
Můžu se tedy zeptat, co s tím? Kupoval jsem benzín u BENZINY. Stáří benzínu nepřekročilo 2 měsíce. Co s tím mám jako uživatel dělat? Koupit si vždycky litr benzínu na jedno sekání a zbytek z nádrže nalít do kanálu a vypustit karburátor, protože... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 5.8.2010
Tak jsem se dle očekávání na Honda.cz dočetl, že na poškození palivem se záruka nevztahuje. takže zůstává jen otázka za kolik to servis opraví. Opravdu si nemyslím, že jsem něco zanedbal, jelikož jsem si především o palivu do hondy přečetl spousty... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 5.8.2010
děkuji za odpověď. Nejsem teda moc nadšen. Se sekačkou jsem sekal tak 7x. Bohužel jsem jí koupil v Polsku asi před rokem, tak bude asi problém s reklamací. Otázkou je, jestli se tato závada vztahuje na reklamci. Na kvalitu benzínu jsem si ale dával... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 3.8.2010
Dobrý den, mám sekačku Honda HRZ 536 C1 TDEA, u které mám následující problém: Za studena motor naskočí normálně se sytičem. Pak nechám chvilku motor běžet na sytič, tak 10 vteřin. Pak sytič vypnu a začnu sekat. Tento postup mi vždy fungoval. Nyní... celý příspěvek >
Javor dlaňolistý - prasklý kmínek, 20.7.2010
Dobrý den, dnes jsem si všiml na asi metrovém stromku javoru dlaňolistého prasklý kmínek na několika místech. Prasknout to muselo během posledních 14ti dnů. Nevíte někdo, co je příčinou? Dá se stromek nějak zachránit? Listy jsou zatím normální, ale... celý příspěvek >
Castel garden, 13.6.2010
dobry den mam trakturek castel garden xg140 a zda se ze mi nedobiji protoze baterka je nekdy vybita nebo jen napul nabita a do te civky jak je kabel od baterky a druhy od civky na moru jdou proti sobe dva prozdu jak mam zjistit zda dobiji dekuji
Změna barvy surfinie, 12.6.2010
Rostlinky byly dříve kupovány v Baumaxu, takže neznám původ. Asi to tedy byly F1. Otázkou je, jestli je tedy příště lepší koupit normální semínka nebo F1. Jsou ty F1 o tolik lepší? Ty rostlinky, co jsme koupili se nám líbily barevně, proto jsme si z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika