Příspěvky uživatele - 143.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzrostlé borovice u plotu, 12.2.2010
Můžou kořeny cca 15 m vysokých borovic narušit stabilitu plotu pokud jsou zasazeny blízko zděného plotu (asi 1 -1,5m). Do jaké vzálenosti může zasahovat kořenový systém borovice?
Ostružiny u plotu, 12.2.2010
Můžou kořeny ostružin narušit stabilitu (základy) zděného plotu?  
Vari - převodovka DSK-317, 24.1.2010
Používám sezonně Vari na kypření, natažení řádků brambor, orbu a vozík. Vari jednotku mám z r. 1974. Před 8 léty jsem byl nucen pro opotřebení nepoužívat olej ve šnekové převodovce, který vytékal i po výměně gufera.Skříň jsem naplnil mazacím tukem a... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 31.12.2009
Ahoj všem krtkobijcům, Sleduji tuto diskuzi už delší dobu.Zkošel jsem větrníčky, el.odpuzovače, pasti,vlasy... bohužel nic zatím nefunguje, alespoň nefunguje u nás.Začátkem zimy, jako každý rok se aktivita krtků zvýšila(za 14 dnů 40 krtinců na cca... celý příspěvek >
Kysané zelí, 5.11.2009
Ja chci jen pochvalit a doporučit všem toto zelí.Letos ho jdu dělat podruhé, protože to lonské ještě máme a velice všem chutná, tak do toho.     Pukowiec Roman
Břečťan - kolik cm od sebe sázet, 4.9.2009
No to snad ne!!! My máme dům komplet porostlý břečťanem, jen okna a střecha koukají. Stáří rostlin je asi 7 let a kolem celého domu 10 x 10 metrů máme jen 9 rostlin. Břečťan má obrovskou schopnost větvit a jediná rostlina zakryje hodně velkou... celý příspěvek >
Plot z buxusu, kdy stříhat, 30.5.2008
Dobrý den. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli mohu pod Buxus dát černou folii, aby mi nerostl kolem dokola plevel?Markéta
Tuje Smaragd, 28.5.2008
Dobrý večer. Právě jsem se od některých z vás dočetla, že se vršky tují zastřihují až v požadované výšce.Mám je asi metr vysoké a nějaký dobrák mi poradil, at je už zastřihnu.Já je zastřihla a ptám se porostou mi ještě do výšky?Chci je aspon nechat... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 18.1.2008
skuste "Naše malotraktiry cz."
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika