Příspěvky uživatele - 53.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hledám zvláštní jabloň, 14.3.2010
Dobrý den Našli, našli, píšu to v odpovědi pani Křížové, jedná se o,,ušlechtilé žluté,, děkuji všem za pomoc, mám jasno co bude v budoucnu za jabloň na mé zahradě, jen nevím jestli je lepší koupit stromek u nás, nebo v německu. Bude odrůda... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 13.1.2010
Musím tady veřejně poděkovat paní Křížové, naprosto nezištně mi zaslala pár jablek poštou, já nedočkavě rozbalil krabici před poštou v autě a... hurrrááááá to jsou ona, jsou proti těm dědovým podstatně menší ale odrůda je správná, moc děkuji, jsem... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 2.1.2010
Děkuji Majkovi! Není tady někdo kdo má na zahradě,,Ušlechtilé žluté,,??? Chtěl bych Vidět živě jednoho z favoritů mého (a samozřejmě i vašeho) hledání. Milan
Hledám zvláštní jabloň, 1.1.2010
Přeji všem co se mi snaží pomoci krásný Nový rok a moc děkuji za snahu. pěkná stránka s fotografiemi je zde       podle fotografií zkontrolovaných a porovnaných s jinými zdroji mi vycházeji tyto sorty: Gelbe... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Shrnul jste to přesně, jen doplním: barva byla žlutá, zelené si je nepamatuji, ještě během růstu byla už žlutá, popadaná jablka pod stromem byla nezralá, malá ale už žlutá(mohu se mýlit byl jsem malý a naposledy jsem je viděl před cca 25ti... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
tak tady na těch stránkách by mi se vzhledem nejvíc podobné zdálo weisser klarapfel. bohužel je to jablko letní a když zase naopak hledám další fotky pomocí google, mohu na 100% říct, že to je jen velmi podobný obrázek Milan
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Tak jsem to celé prohlédl, tedy jablka na www.hr-schweizer.ch (některé odkazy na detail nefungují) ale bohužel, ani jedno díky Milan
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
omlouvám se ale ani u jedné Vámi zmiňované odrůdy se mi nepodařilo najít fotku díky Milan
Hledám zvláštní jabloň, 29.12.2009
děkuji za odpovědi, bohužel zatím jsem to které hledám nikde nenašel, není někde přístupný nějaký obrázkový seznam odrůd s kvalitními fotografiemi? díky Milan
Hledám zvláštní jabloň, 29.12.2009
Celkem dost podobné, jen mi moc nesedí ta barva, měla by být opravdu citronově žlutá, nikdy tam nebylo nic červeného, ani kousíček. Pokud bych si kousl, jsem si jistý na 100%. Má někdo nějaký nápad??
Hledám zvláštní jabloň, 28.12.2009
tak to Boikovo obrovské bych vyloučil, to jablko které hledám mělo takový dost pravidelný tvar, žádné bouličky, hrbolky, výstupky jako vidím třeba na Ontariu a bohužel i na některých fotkách toho Boikovského Milan
Hledám zvláštní jabloň, 28.12.2009
Kousek od Dubí, úpatí Krušných hor (severní čechy) vše tam dozrávalo o týden dva později, jablka nevadla, kůra stále krásně hladká s velice intenzivní vůní, okolo stopky hnědé(nevím jak to pojmenovat) Ze zelených nezralých, se stala žlutá s drobnými... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 27.12.2009
Omlouvám se, špatně jsem vložil odkaz, v uvedených stránkách to je jablko označené "hedvábné pozděkvěté,, Milan
Hledám zvláštní jabloň, 27.12.2009
vzhled byl dost podobný tomuto  
Hledám zvláštní jabloň, 27.12.2009
Promiňte že se zde naprosto neodborně budu dotazovat, můj děda měl na své zahradě jabloň, rodila žlutá jablka velice výrazné kyselé chuti, dužina byla taková moučnatá, výborné na vaření. Ta jablka měla i zvláštní široký tvar, byla poměrně velká.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika