Příspěvky uživatele - 160.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 3.10.2011
Po pročtení všech stran diskuze mi stale není uplne jasné jake maji byt teploty kotle pri paleni lajtru a pak pri naslednem prepalovani neboli zuslectovaní.Prosim kdyby mi to nekdo kdo tomu rozumi a pali dobrou slibovicu mohl popsat jak palit prvni a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 19.9.2011
Prosim názor odborníků co je lepší jestli kotel měděny nebo nerezovy a jestli dvouplaštovy nebo jednoplaštovy.Předem děkuji za rady a vase nazory.
Cambria orchidej, 21.8.2011
Dobrý den. Máme doma asi 8 Phalů a teď jsem si koupila mini Cambrii, paní mi řekla že podmínky jsou stejné jako u Phalů, jen po odkvětu je dobré ji přenést do chladnější místnosti. Ale všude na netu jsem se dočetla, že Cambrie jsou spíš chladnomilné.... celý příspěvek >
Kde koupit Andulku, 6.6.2011
Moc děkuji
Kde koupit Andulku, 3.6.2011
Dobrý de, chtěla bych požádat o radu, ohledně koupě andulky. Chci ji koupit pro dceru, ale najraději bych ji koupila od chovatele, mládě, co by si zvyklo. Nebo i ochočené, co už se nemusí tak učit, aby to dcera zvládla.Nevím kde sehnat nějaké... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 "profi", 1.11.2010
Děkuji za vysvětlení
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 31.10.2010
Diskuzi jsem cetl a z ni vyplyva, jestli jsem to dobre pochopil vytočeni svorce dolu pokud brousi zub u sebe ale ja myslel že se stupne pocitaji smerem nahoru o nuly.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 "profi", 31.10.2010
Prosim o radu koupil jsem brusku 2500 a není mi jasné vytočení svorce o 10stupnu.Princip vytočení je jasny uprostřed je nula a na každu stranu 10stupnu ale na ktere strane nastavit stupne vytočením k sobe nebo od sebe.Pokud brousim zuby u sebe tak... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 27.12.2009
Skalení slivovice má víc příčin. Jednou je páleničář to rychle pálí a posledních 5L co přepaluje tak už je to teče zakalené. A za druhé má na to vliv jakou vodu to ředíte - doporučuji koupit kojeneckou vodu 5L- 26kč. Jak se zbavit zakalení... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika