Příspěvky uživatele - 106.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari oborávač brambor, 3.2.2010
Stanislawe, děkuji Vám za odpověď. Chtěl bych si na ploše 10x30m ulehčit práci s brambory a rajčaty. Taky ušetřit čas. Připomínka, že podle návodu nelze používat pověšené zepředu zanamená, že radlice taháte za Vari? Maximální možná rozteč je asi... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 2.2.2010
Má někdo praktické zkušenost s nosičem hrobkovacích radlic VARI s litinovými radličkami? je možné, aby radlice byla z litiny a má to nějaký význam? Jakou může mít cenu taková sestava z druhé ruky?
Jaz zazimovat citron venku na zahradě?, 26.12.2009
Nějaký pán ve Znojmě několik let pěstuje mandarinku nebo pomeranč venku. Na zimu dá kolem nějakou bednu, nahoře má sklo a když je mráz přitápí žárovkou. A funguje to.
Muďoul, 26.12.2009
S tou samosprašností PAW PAW to až taková pravda není, mám obě jmenované Prima1216 a SunFlower z dobrých zdrojů a samosprašnost se během několika let kvetení neprojevila. Je zapotřebí opylit ručně. Současně i plodnost opravdu nic moc, na zákrsku... celý příspěvek >
Tažná náprava 130mm Vari, 19.12.2009
Děkuji za další doplnění.
Tažná náprava 130mm Vari, 18.12.2009
Děkuji za odpověď. Takže pokud můžu koupit 480 a v celku 610, pak kupovat ještě 130 je celkem zbytečné, když svorníky jsou pro 610 a 480mm.
Tažná náprava 130mm Vari, 17.12.2009
Dobrý den, zajímalo by mě, k čemu se používá tažná náprava 130mm u Vari? Jediné použití mě napadá na oborávací kolečka. A pak samozřejmě k prodloužení 480+130. Dík za informaci.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika