Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řetězová žací hlava, 14.9.2009
Sice ji taky nemám, ovšem pokud se správně domnívám že zmíněný "křovinořez" patří mezi stroje o výkonu cca 0,9 kW, tak na to zase klidně zapomeňte. Mám více než bohatou několikaletou zkušenost s hliníkovými hlavami Oregon, do kterých... celý příspěvek >
Jaké rostliny jsou vhodné, 9.9.2009
Zkuste myslet i do budoucna a zvolte raději kleč.Lepší trošku rozložitější nižší porost než lesní vysoký strom. Řešil jsem to podobně. Roste ale velmi pomalu.   Pokud je to u Vás jako u nás, cokoliv tam zasadíte, dřív než to vyroste do... celý příspěvek >
Stiga Turbo 47 S Combi, Honda 4,5 BHP chcipa motor, 8.9.2009
Někdy to bývá i taková banalita, jako je příliš velkou silou utažené víčko dolévacího otvoru pro palivo. Někteří výrobci motorů mají odvětrávání nádrže vyřešeno jinak, než dírkou ve víčku a při přehnaném dotažení po pár minutách není v karburátoru... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 6.9.2009
Ano, to vymrznutí Bergeronu ve dřevě mohlo být podnoží, v okolí to byl pravidelný jev. Na té švestkové podnoži to zkuste.
Jedovatý živý plot, 6.9.2009
Jak píše ToM. Pomůže pouze normální plot.Srna (či srnec) si vždy najde cestu tam, kde jim zachutnalo něco dobrého na zub.
Prasknutý kmen meruňky, 5.9.2009
Tak s tím Bergeronem a jeho odolností vůči mrazu bych byl velmi opatrný.Pouze stromek této odrůdy mi cca v 230 m.n.m. vymrznul a na jaře obrazil pouze na pár dní.Pak konec.  Ostatní odrůdy bez problémů.Podle mých informací jsem nebyl zdaleka... celý příspěvek >
Vysavač listí, 2.9.2009
Dovolím si Vám neporadit typ vysavače. Měl jsem totiž stejný problém s listím, které navíc není z mých ale sousedovic stromů. Abychom si rozuměli - mám na mysli regulérní dospělé stromy jako např. kaštany, břízy,lípy, topol černý apod.Vrstva listí na... celý příspěvek >
Hrobkovací radlice, 2.9.2009
Mám tutéž zkušenost. Prostě máte pouze jednu nápravu a na ní se neubráníte předozadnímu náklonu. Holt 4 kola jsou 4 kola. Půdu byste musel před vlastní prací dokonale prokypřit - nejlépe rotavátorem, přitom upravit pozemek zřejmě do dokonalé... celý příspěvek >
Vodní gril, 31.8.2009
Zkuste se nad tím ještě jednou zamyslet.Ekonomika je jasná věc, ovšem ten dražší nerezový gril je vyroben z následujících materiálů: plášť je vyroben z nezávadného potravinářského!!! nerezového plechu, rošt je pocínován a to vše s atestem pro... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 27.8.2009
Nezlobím se. Když už jste zmínil např.ten John Deere, omrkněte jejich celý sortiment traktorů. Budete mrkat   !  Měl jsem možnost vidět a osahat si celý jejich sortiment nabízený na CS trhu a je to vskutku rozličná... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 27.8.2009
Sadem se snad označuje zatravněná plocha s výsadbou ovocných stromů, a podle jejich sponu si každý zvolí odpovídající velikost techniky na údržbu. Netvrdím, že mám stromy nějak blízko u sebe, většinou se jedná o vysokokmeny a polokmeny ale Zetor si... celý příspěvek >
Trakor na sečení - Vaše zkušenosti, 26.8.2009
Tak je vidět, že jste si nakonec dokázal vybrat sám a velice dobře . Ono Vám ani nic jiného po reakcích na Váš dotaz nezbývalo - místo osobních praktických zkušeností z provozu teoretické plky "coby kdyby".Tak se k ní slušně... celý příspěvek >
Plast Xenoy u sekačky Honda, 21.8.2009
No a já to samé : Tříletá zkušenost s HRX 537,dohromady za celou dobu cca 20ha také velmi hrbolaté plochy s převážně lučním porostem, podzim obnáší sběr velmi vysoké vrstvy spadaného listí. Skelet a kola-celý pojezd- naprosto bez chyby.
Sekačka za malotraktor, 14.8.2009
Ivane 99.169, za tyto malotraktory skutečně existují i do 3bod.závěsu tzv.kombinované sekačky s mulčerem, na mnou zmíněných stránkách ji najdete v sekci příslušenství hned na druhé pozici.Jsou určeny k časté údržbě např.parkových ploch. Plocha... celý příspěvek >
Sekačka za malotraktor, 13.8.2009
No, tak co zkusit toho, kdo Vám traktor prodal? To nemají v Opavě takovéhle sekačky?  Kupuji takovéto stroje od firmy Martin Lacina - Traktorservis, velmi kvalitní stroj podle požadavků bude v ceně cca 30.tis.,za 20.tis se tam jistě taky najdou.... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika