Příspěvky uživatele - 3.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 23.6.2009
Srovnávat je pisatel může, protože pokud dokážete chápat psaný text, jedná se o reakci na reklamu Bédi Trávníčka juniora ve smyslu "systém pojezdu ADS je ovšem celosvětovou špičkou" .
Sekačka na vysokou trávu, 15.6.2009
Jestli tím PP neměl na mysli, že u přístupu dnešních "hospodářů" je už solidním postupem i to, že ty nože vůbec z bubnu při broušení vymontují. Je to taky práce a najdou se umělci, kteří si ten nůž přímo na bubnu přidrží kleštěmi a přímo... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 15.6.2009
Dovolím si Vám oponovat tím, že Vari žádnou svoji vůli skutečně nemá.To jen neustálé otravné telefonáty prapůvodních zákazníků pamatujících "staré časy" snad rozhýbaly stojaté pohodlné vody.Minimálně 10 let se z této srdcové domácí... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 15.6.2009
Máte samozřejmě naprostou pravdu. Je možné, že se zde za chvíli dozvíte, že buben má výhodu v minimální údržbě (dnešní borci brousí 2 až 4 nože na bubnu flexou),taky budete poučen o traktůrcích, které zvládají metrovou trávu levou zadní a pokud přeci... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 14.6.2009
Nože se samodobrušují samy a jak toho docílit se mi tu již nechce psát znovu.Zadejte si do vyhledávání.vřetenová sekačka. a jistě se toho rychle doberete v podobných vláknech.Vcelku nic na tom není, ale tak jako u všeho je třeba pochopit, jak na to.
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
A tak to by stálo určitě za zkoušku!!! Problém ale asi bude ten, že část dovezených starších japonců bude velmi, velmi starých (v CS to laik nemá šanci poznat-sám mám stroj z r. 1989 a každý kdo ho vidí si myslí, že je úplně nový),spousta přes... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 13.6.2009
Ty, hele, BlackBerte, proč tady zase zakládáš vlákno, na které bylo podobně již odpovězeno v zimě? A hele, už se Ti podařilo vyjet s tím vlekem z toho lesa? Nikdo z dovozců starších jap.malotraktorů nedá peníze na registraci těchto (byť vynikajících... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 9.6.2009
93.178 -mohl by to být docela problém, protože přítlačný válec sice sekačku ve zvoleném sklonu udrží, ale pohon nožů je převody v kolech. Netroufám si odhadnout, jestli Vámi vybraný stroj dokáže vřeteno dostatečně pohánět pouze jedním kolem(druhé... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 9.6.2009
Není nad přesně zacílenou radu na zcela konkrétní dotaz tazatelky. Jako by jste se dostal poněkud mimo příslušnou  (nejen cenovou) kategorii . Princip vřetenové sekačky je a bude stále stejný (trávu stříhá a "netrhá") a je zcela... celý příspěvek >
Spasené listy jahod, 8.6.2009
Nevyhazujte zbytečně peníze, žádný elektrický ohradník (alespoň v běžně používané výšce) Vám nepomůže. Velmi rychle se jej naučí podlézt bez dotyku nebo přeskočit.Mám louky s takto oploceným prostorem pro krávy a mladí srnci ohradník dokonce při... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 7.6.2009
Vážená Sasanko ,pokud zde trochu pohledáte, pár příspěvků na toto téma najdete.  Pokud chcete "začít" Husqvarnou Novocut 64,kupodivu nevyhodíte peníze.Mám ji taky a "vysokou"  trávu skutečně zvládá velmi lehce (ale... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 4.6.2009
Jo, pardon,zasurfoval jsem a už ty Kawy o vyšším výkonu vidím. Nechávám ale bez komentáře, v okolí je neznám.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 4.6.2009
Jasně, že se rád poradím. Od toho toto fórum fakt zřejmě je. Ale zase si trochu nerozumíme v tom, že bych přímo o Vás tvrdil, že si tu děláte přímo Vy reklamu a že oblbujete přímo Vy ty neznalé. Asi to nepíšu zcela srozumitelně, ale já skutečně... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 4.6.2009
Teď, kdy jak čtu a doufám, už opadly největší emoce, ještě si dovolím do odborné debaty mezi Vámi vstoupit. Pane 94.76,můj příspěvek ze dne 2.6.09   23:19 byl bez těch urážek míněn vážně. Předpokládám tedy, že jsem ve vypjaté situaci pouze... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 2.6.2009
Tak se na to koukněme jinak, ale bez osobního napadání. Nějakou práci se zavedenými značkami mám za sebou a dokážu ze zkušenosti své a mých přátel v lese se živících velmi dobře posoudit, kdo na tomto foru jen teoreticky plácá (přestože to na... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika