Příspěvky uživatele - 224.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dravec na premnozene ryby, 4.7.2010
Na tuhle práci by se vám mohli hodit:  ježdík, slunečnice pestrá, okoun nebo malý candát.Těch okounu bych se nebál když dáte nějaké malé tak par let to bude trvat než sní vzrostého karase.Ti první dva nevyrostou ti by měli vyhovovat.
Jaké rybky?, 18.6.2010
Bydlím v nadmořské výšce asi 600m, a karasum se daří výborně.Jedinym kterým se huře zimuje jsou zavojnatky.Chubunchini, zlatí karasi a líni jsou bez problému.
Leknín, 1.6.2010
Budou to nejspíš malí šnečci.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 20.4.2010
Zdravím, taky kopu ručně, zrovna jsem zahodil rýč.Mám takový dotaz píšete že jste začal na podzim a dodělal na jaře.Neměl jste problemy se sesuvem po zimě?Já to budu kopat určitě do konce léta ale prachy na folii budou až příští rok.Takže mám obavy o... celý příspěvek >
Tráva v rybníčku, 16.4.2010
Amur se dá normalně koupit v rybarně spolu s kaprem.Nebo na sadkach nebo od nějakého rybáře.Určitě na internetu něco najdete.Perlina bych nedoporučoval on toho moc nespase a dost se množí jinak je to pěkná ryba.Mužete se kouknout na Rybářství Nové... celý příspěvek >
Tráva v rybníčku, 15.4.2010
Vhodnou rybou je amur, ale neměl by se přikrmovat protože by pak tu trávu už moc nekonzumoval.
Zkušenosti s filtrací, 1.2.2010
Myslím že na vaší velikost jezirka bude dostačující.Já ho mám na větším a už to nestíhalo.Měl jsem 7000 a bez ryb to bylo tak tak, pak jsem dal ryby a už to nestihalo vubec.Teď mám 10000l a to už kombinuji s kořenovkou.
Vyčištění jezírka - rybníku, 18.1.2010
Napadá mě že by to mohlo snad jít vysát fekalním vozem.
Kvas Oskeruše, 25.12.2009
Přeju vám ať vám to vyjde co možná nejlepe.Ta vuně se line až ke mně domu.Upřímně vám ji zavidím.
Proti zamrzání jezírka, 19.12.2009
Ja použival vzduchovací motorek poslední dva roky a moc jsem spokojen nebyl, při teplotě pod -5 mi začala mrznout hadička a to jsem ji měl v izolaci.Jedině snad zakopat do země.Letos používám malé čerpadlo (9w) určené pro fontanu a -16stupňu mi to... celý příspěvek >
Dvouletý kvas, 15.12.2009
jednou jsem se zučastnil rekonstrukce stareho domu.A tam byl ve sklepě kvas cca 200l.Byl přímo v palící nádobě.Dotyčny to sbiral přímo do něj, no a nedosbiral a umřel.Jeho syn mi kvas dal s tím že je tam už 15let!!! Při destilování mi tekl téměř... celý příspěvek >
Vodní plevele, 27.8.2009
A co skusit nasadit amury?
Kdo nebo co mi žere plovoucí rostliny, 3.7.2009
Mě se taky straceli babelky i hyacint a pak jsem nachytal psa jak mi je požírá.žere i normalní salát tak že se pustil i do vodního.
Chov pstruhov, 28.6.2009
Mam takovy pod dotaz.Dá se pstruh živit krom granulí i živou rybkou?Po případě dá se obě složky kombinovat?Do stavby pstruhového jezirka se teprv chystam, tak jsem myslel že bych jednu sezonu do jezirka nasadil střevličku nebo ouklej.A pak do... celý příspěvek >
Co likviduje rybí potěr?, 21.6.2009
Kočky určitě ne.5 mm velky potěr by nechytily a ani jsem je u jezirka nevídaval. Zato vodoměrek mam opravdu spousty.Letos jsem prvně dal do pobřežní zony kačirek a to byla chyba.Nastěhovali se mi do něj pijavice a když jsem viděl co jich tam je tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika