Příspěvky uživatele - 208.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vertikutátor, 30.4.2011
Já jsem si před třemi lety zakoupil, jako správný patriot ETU a při prvním vyjetí cca 4 m2 schořel motor. Po reklamaci další běžel cca 1500 m a taky schořel, takže byl přesne 3 x použitý. Myslím si, že je úplně jedno, kde je to vyrobeno.
Koupím rouby jabloní, 8.3.2011
Dobrý den, děkuji Vám za tip, bohužel se jedná o odrůdy, které spíš budu nahrazovat. Sháním nějakou tradiční, bezúdržbovou odrůdu, klidně od někoho ze zahrady. Do té Sempry se nějak nemohu dovolat, ale obávám se, že budou nabízet to samé. Pokud by... celý příspěvek >
Jaký koupit travní traktor, 8.3.2011
Vaše argumentace je pouze a jen z toho co jste slyšel a viděl, mám MURRAYE z r.1986,koupil jsem ho z Německa, mám ho 6tym rokem krom ložisek na sekacím ústrojí vše orig.a sekám z 90% prudké kopce a kotáry, takže žádné roviny ani slabý materiál-pokud... celý příspěvek >
Koupím rouby jabloní, 6.3.2011
Dobrý den, nemohu nikde sehnat rouby pro přeroubování nevyhovujících jabloní. Nezasílá někdo poštou na dobírku osvědčené zimní, klidně i starší odrůdy? Popř. bych si přijel, pokud by to bylo v rozumné vzdálenosti, jsem od Liberce.Děkuji všem!
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 23.2.2011
Ještě trochu polopatyčtěji -představte si nebo to rovnou vyzkoušejte a zkuste najet tahačem jednim kolem na špalek cca 30 cm vysoký a sledujte při tom co Vám dělá oj v závěsu při bočním náklonu nebo i celý vozejk, to je ten příčný pohyb
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 19.2.2011
Kolegovi samozřejmě říkejte co chcete nebo co chce slyšet on, v tomVám přece nikdo nemůže bránit akorát jste zase špatně četl, já jsem psal že se svojim prdítkem sekám jednou za 14 dní a taky že záleží na obsluze jak dokáže ty prdítka ovládat a... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 14.2.2011
Nejvíce nedorozumění vzniká při tom že komentátoři příspěvků špatně čtou včetně VÁS protože já jsem psal o pozemcích a né o 1 pozemku tzn.že seču 4 menší plochy, pokud zminujete nějaké urážky tak těmi se tituloval pisatel sám na to jsem jen... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 13.2.2011
To že jste blbí jste si určil sám, a opravdu o používání traktoru mnoho nevíte, pracoval jsem 30let v zemědělství tak o tom něco málo vím, jen taková obyčejná malá rada, nezáleží na výkonu motoru ale na tom kdo a jak ho ovládá, druhá malá rada, když... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
Ano.RELAX to je to správné a výstižné slovo, v dnešní době nehodlám být otrokem svého pozemku
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
Je vidět že ty 3 roky je hodně málo aby jste měl vyzkoušeno co všechno a jakým způsobem lze s traktorem dělat, je jisté že vždy na nějaké dodělávky kosu nebo křovák je potřeba ale zastrašování že traktor je nepoužitelnější než sekačka není na místě,... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
Prosím vy máte se sekáním s traktory nějakou zkušenost že je šmahem zavrhujete?Řekl bych že asi moc né nebo spíše teoretickou protože třeba obsekávání stromů není vůbec žádný problém a trávu z košů(je jichpár typů)se vyklápí převážně na určené místo... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 11.2.2011
Nic Vám nevytýkám, je to prostě jako s jakým koliv jiným nářadím, kdo jak má nabitou peněženku a kolikrát se ani nepřemýšlí o poměru cena -využití, co se týká mé zručnosti nebo dostupnosti tak o tom to není, jak jsem psal (asi jste si nevšiml) tak US... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 8.2.2011
Ano ano, vcelku s Vámi souhlasím jen jste vlastně informoval profesionálnímy zkušenostmi tazatele který chce traktor k neprofi práci a pokud postavíte běžné značky traktorů vedle sebe tak se liší čím? Vlastně ničím krom ceny za kolikrát zbytečné... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 7.2.2011
ANO, traktor to není jen motor a 2 kladky ale ten motor je základ a Brix je dlouho známá kvalita, vy zřejmě ty stroje jen prodáváte, já ho využívám několik let v hodně náročných podhorských podmínkách a už jsem ho koupil jako starší, je z... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 6.2.2011
Mám mnohem staršího MURAYE s motorem 12hp a záběrem 102cm a v pohodě sekám i velmi prudké kopce, jediná vada je neevropské rozměry ložisek na sekacím ústrojí takže jsem musel upravovat při výměně ložisek hřídele, tot´ byla jediná závada, mám ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika