Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 29.8.2010
ktera? As-motor je fakt draha...
Parazitické hlístice, 18.6.2010
je dobré důsledně rozlišovat, lalokonosce mi vyhubily skvěle, kolegyně hubila slimáky ve skleníku a už tak moc nadšená nebyla.
Broskev na myrobalánu, 18.6.2010
Pokud je těžší a bývá v zimě zamokřena a já přes to chcí pěstovat broskve, tak v podstatě jinou možnost kvůli asfixii kořenů nemám kromě ST-Julien -A -... tohle kategorické tvrzení bych akceptoval, pokud bychom se bavili o meruňkách, v souvislosti... celý příspěvek >
Kdo nám kálí na zahradu?, 27.5.2010
Děkuji vám za uklidnění ohledně lišky.  Musím se přiznat, že za ten rok, co zde bydlíme teprve poznávám přírodu a to jsme jezdili do přírody na dovolené a na výlety každý víkend, jak to jen bylo možné, ale teď, když vidím tu zahradu jak se... celý příspěvek >
Kdo nám kálí na zahradu?, 26.5.2010
Před rokem jsme se nastěhovali z města do malé vísky blízko lesa. Občas jsme na zahradě našli černozelené hovínko, které vypadalo jako velký černý slimák. Poslední dva týdny však je to pravidelně každý den a ne jedno, ale čím dál více, včera už jich... celý příspěvek >
Rostliny pro zmirneni kyselosti pudy, 13.5.2010
Kde najit informace o vlivu roslit na pudu? už jsem to tady psal - vliv rostlin je spíše opačný, tzn. pH pomalu snižují, je to tím, že produkují např. huminové kyseliny. Dneska už je prokázáno, že na destrukci podzemních vápencových útvarů se... celý příspěvek >
Zásilkový obchod Rostlinky.cz, 12.5.2010
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z Vás zkušenost s internetovým obchodem Rostlinky.cz ze Slovenska, objednávala jsem již začátkem dubna a kde nic tu nic a čas letí... Díky Františka
zasychání phloxů, 12.5.2010
Děkuji za typ, Chládka nemám daleko a nevíte někdo kdy je nejlepší floxy nakoupit a zasadit? Nyní nebo počkat na podzim? Chtěla bych osázet dost veliký záhonek.Františka
Potrebuji poradit, 10.5.2010
Jardo, jsem rád, že ještě existují lidé s tak krásným, rozumným a uctivým přístupem k živým tvorům. Sršni jsou skvělí a opravdu rozumní tvorové. Jedno sršní hnízdo za den spořádá půl kila až kilo obtížného hmyzu (komárů, vos a podobných), což je... celý příspěvek >
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 12.4.2010
Zhotovovat ze syrového dřeva stolařské výrobky mi přijde hodně neprofesionální. Vězte, že existuje celá truhlářská (rustikální) škola, velmi vtipně využívající vlastnosti mokrého dřeva (greenwood). V Americe byli zakladateli této techniky pionýři,... celý příspěvek >
Výběr kvalitní travní směsi, 3.4.2010
Z vlastní zkušenosti vám mohu sdělit, že druhá varianta, tedy Barenbrug. Wolf-garten je předražená komerční směs.
Cycas, 22.1.2010
Zdravím, cykasy mají prý rádi vlhko /po vyschnutí pořádná zálivka../, já mám 4 malé v květníku, na chladném místě - v okně na verandě, zalívám teď přes zimu 1x za 3týdny do květníku a nenechávám dole přebytečnou vodu, aby neuhnily. Zatím jsou v... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 13.1.2010
Hledám informace k orání navijákem. Dělám políčko 70 x13 m. K pohonu mám sekačku MF 70, k ní nástavec s řemenicí. Využívím k pohonu cirkulárky, nyní chci i naviják pro orání apod. Kdo porádí s konstrukcí navijíku, případně zhotoví? VL
Motorová pila Oleo-mac, 20.12.2009
Pozor Hecht není špatná německá pila s celokovovým tělem motoru, dobrou váhou. Porovnejte schválně parametry. A musím mít ještě poznámku k designu Dolmar - vzhhled jak nějaká nafouknutá hračka. Když jsem pilu Dolmar viděl na prodejně u Stihlu, tak... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 20.12.2009
To je pane jednoduché. Ničím neštelujte a kupte si jinou pilu. Totiž to co ušetříte za ty roky řezání na benzinu, za to máte min. další Husq. Stihl. Jonsered. Hecht atd. Prodal jsem ji za 1/3 ceny, koupil jinou a je klid. Koupil jsem něměckou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika