Příspěvky uživatele - 8.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Operna zed, 22.6.2011
Ahoj, potrebuji postavit opernou zed asi 1m vysokou a 17m dlouhou.Premyslim ze bych ji postavil suchou vystavbou Novablock, ale porad premyslim abych neudelal chybu a spatne se nerozhodl.. Myslite ze to bude dobra volba..?
Z čeho to je?, 30.10.2010 Obsahuje fotku
Muzete mi poradit z jake rostliny je ten dinosaurus?
Olej na mazani retezu, 4.4.2010
Mam elektrickou a benzinovou pilu a chtel bych poradit cim mam nejlepe mazat retez... pila mi treba lezi i tri mesice v garazi... Slysel jsem ze se da pouzit i olej na vareni... jde mi totiz i o cenu..
Kolebkova pila, 4.4.2010
Ahoj potreboval bych poradit... mam doma kolebkovou pilu a je hrozne tezka... je bez kolecek a proto bych se chtel zeptat jak ma nejlepe vyresit aby se sni dobre manipulovat... neprodava se treba nejaky vozicek na kterou bych ji nalozil...?
Kompresor, 21.2.2010
A tak muzete mi nejak konkretnejc poradit ja to chci hlavne pouzivat jen na cisteni vzduchem sekacku pilu atd... nejaky typ..
Kompresor, 21.2.2010
Muzete i poradit nejaky kompresor pro domaci pouziti... pouzival bych ho na cisteni traktoru od travy a mot. pily a treba k dofukovani kol u auta..
Sněhová fréza Husqvarna, 7.2.2010
Take uvazuji o koupi Husqvarna 1130 STE a asi pockam az na jaro... stim ze by mohla byt lepsi cena nez ted...45000KC.. Ale chtel jsem se zeptat na Vase zkusenosti z touto frezou... co vsechno dokaze? Jde my o to ze mame dvur ze tri stran... celý příspěvek >
Neznate nekdo Ukrajinsky traktor MTG?, 15.1.2010
Taky jsem si rikal ze nahradni dily budou asi problem... ale podivat se na nej pojedu..
Neznate nekdo Ukrajinsky traktor MTG?, 14.1.2010
Ahoj, neznate nekdo a nebo nemate fotku Ukrajinskeho traktoru MTG snad je ten nazev spravne. Pry vypada zajimave a byl my nabizen za 55000 Kc a byl vyroben v roce 1986,bohuzel se na nej mohu jed podivat az za mesic ale jsem zvedavej..
Nerovný terén v trávníku, 10.1.2010
A jak se to dela s vetsim pozemkem?To se obedna traktor ktery to srovna?
Trativod, 29.12.2009
PE je Polyetylen?Jde my o to aby se do te vody z te trubky neco neuvolnovalo...
Trativod, 29.12.2009
Aha tak to jsem napsal spatne ja myslel ze trativod je to same jako vodovod... tak ze chci vymenit stary vodovod od studny do r.d. za novy:)
Trativod, 29.12.2009
Dobry den, chci na jare vymenit trativod od studny do rod. domu.Potreboval bych poradit co tam nejlepe dat a jaky material je v dnesni dobe nejlepsi?
Recepty, 22.12.2009
Bylo by mozne doma udelat Svarcvaldska sunka a nebo presuto?
Recepty, 22.12.2009
Tak ze to muzu nechat povesene ve spajzu a nic se tomu nestane.Je tam teplota tak kolem peti stupnu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika