Příspěvky uživatele - 234.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování melounů a okurek, 19.5.2010
Ten Crimson je ukážkový, niektoré tak isto vädnú aj mne ale až po týždni a viac, neviem čím to môže byť. Tie deložné lístky odstránite naraz celé, alebo len čiastočne?
Roubování melounů a okurek, 14.5.2010
Tak mne zostali štyri uhorky šalátovky, asi desať nakladačiek a jeden žltý melón. Všetko má po dva pravé lístky ale rastie slabo,  radšej som to všetko zasadila do skleníka, lebo v tých kelímkoch to všetko kapalo. Asi zlá hlina, miešala som... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 22.4.2010
Tak ako sa vám darí? Mne veľmi nie. Zo skúšobnej várky - jeden balík Tekvice figolistej a jeden Sprinter sa mi ujalo osem kusov, aj to iba žlté melóny. Ostatné na záreze ohnedlo a zvädlo. Mám vzídenú druhú várku, tri druhy červený, tri druhy žltý a... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek, 9.4.2010
Ja som dnes vrublovala melóny červené aj žlté, ale bola to bieda. Melóny skoro 10 cm vytiahnuté tenučké, pritom boli na okne, Sprinter a figolistá len čo vykúkli z hliny, hneď na druhý den boli 3mm hrubé, Sprinter trochu tenší, išlo to dosť zle.... celý příspěvek >
Jsou chutné a voňavé?, 31.3.2010 Obsahuje fotku
Presne tento balíček farebnú zmes som mala minulý rok. Podľa semien ťažko rozoznáte, ktorý je ktorý, musíte ich vysiať všetky. Mne osobne najmenej chutil Yellow canaria, bol akýsi suchý. Druhé dva boli dobré, aj pekne voňali. Tento rok mám iné... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 31.3.2010
Ak chcete mať krík, nechajte obidve a zastrihujte, ak strom, tak len jednu.
Melounoviště 2010, 19.3.2010
Ja som zasadila tretinu melónových semienok pred piatimi dňami, ešte nevzišli. Sprinter aj tekvicu figolistú zasadím až o týždeň. Plánujem vysievať všetko priebežne na viac krát aby sa to dalo kombinovať podľa hrubky stoniek.
Roubování melounů a okurek, 19.3.2010
Ja si myslím, že ten spôsob kopulácie je istejší, lebo tam dočasne zostanú obidva korene.
Roubovaný meloun, 17.3.2010
Mohl by jste popsat jak je roubujete?
Roubování melounů a okurek, 11.3.2010
Až tri týždne neskôr? Nie je to moc?
Kdy roubovat nebo očkovat třešně, 25.2.2010
Myslíte, že už je ten správny čas? Čo ak prídu ešte mrazíky, neuškodia vrúblom? Ja sa tiež chystám vrúblovať na čerešňu vtáčiu dve višne a jednu čerešňu. Minulý rok som to skúsila, len tak na skúšku, štyri ks. višne na prútiky čerešne vtáčej,... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 10.2.2010
SAMURAI (Lagenaria siceralia) Podnož pre dyňu (melón) červený. Rezistentná k fuzáriovému vädnutiu. Hrubý hypokotyl umožňuje jednoduché vrúbľovanie. Navrúbľované rastliny majú dynamický rast po celú dobu vegetácie. MK-T401 (Lycospersicon... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 16.12.2009
Ďakujem za odpovede, ale čo to vápnenie?
Čím teď na podzim přihnojit, 16.12.2009
Dobrý deň, momentálne sypem pod marhuľu popol z dreva, ale chcem sa spýtať, či je vhodné aj vápnenie. Je v dosť ťažkej pôde, ale drží sa. Tento rok mala veľkú úrodu, tak prírastky boli menšie, asi tak do 30 cm. Na jar chcem dať pod ňu kompost, ale... celý příspěvek >
Jedlý les, 20.11.2009
Tu je článok o "jedlom lese" tak si ho predstavujem aj ja, nie je to les doslova, treba o tom viac preštudovať, až potom to človek pochopí
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika