Příspěvky uživatele - 202.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklá slivovice, 14.12.2009
Mame letos dve slivky, ta moje, kde byl podil pecek 20% je vyrazne sladsi nez znevypeckovaneho kvasu.  
Dava se voda pri kvasu?, 6.9.2009
Takze pul sudu asik ne... No zajimave, ja prave cetl v jednom navodu z palenice, ze se voda nedava vubec... ale ten znamy kdyz dela kvas, dava tak pulku sudu vody. Ted tam ma tusim ringle
Dava se voda pri kvasu?, 6.9.2009
Dobry den, letos se nam urodilo opravdu dost svestek tak premyslim o udelani kvasu. Nejake teoreticke veci sem si nacerpal z inetu..a od znameho. Ten rika, ze mam sud naplnit z pulky vodou a do nej svestky nasypat.Je to spravne?? Nebo se kvas dela... celý příspěvek >
Jak zastříhavat brokvoně?, 10.8.2009
Prosím o radu. Jsem, co se týče péče o stromy,100% lajk. Jak zastřihávat broskvoně? Mockrát děkuji za odpověď.
Kdy zastřihávat broskvoně, 9.8.2009
Prosím o radu kdy zastřihávat broskvoně. Letos jsme zastřihli na jaře a přes léto větve vyrostly asi o metr. Plodů je málo a jsou malé, jako by jim větve vzaly sílu.
Trvalky pod merunkou, 25.7.2009
dekuji, tak ja to zkusim, je to tam moc hole a ja miluji okrasne rostliny vseho druhu.kamila
Je to trubač?, 25.7.2009
mi trubac vyhazuje korenove vymladky, kdyz jsem je podryla a vysadila, tak se krasne chytly.urcite tam taky nejake najdete.a roubovat se nemusi, rizky se chytnou.kamila
Trubac nekvete, 25.7.2009
mam ctyrlety trubac, vloni nadherne kvetl, letos po seriznuti malo porostl a kvet ani jeden, co jsem udelala spatne?
Trvalky pod merunkou, 25.7.2009
prosim o radu, neublizim merunce, kdyz pod ni zasadim trvalky?ma nekdo takovou zkusenost?
Jaký je to sukulent?, 13.2.2009
Mám ho taky a kvete krásně má malé červené květy.
Uskladnění jablka vs brambory v jednom sklepě, 14.5.2008
Budu stavět podsklepenou zahradní chatku. Mohl by mi někdo prosím poradit, kde se dají získat informace -jaký má správný sklep na ovoce být. (hloubka, vlhkost, řešení proudění vzduchu, vchod do sklepa zvenčí nebo stropem z chatky postavené nad... celý příspěvek >
Grilování - uzení, 17.4.2008
U nás udíme sýr tak, že ho meleme na mlýnku na maso a přes narážečku na klobásky sýrovou hmotou plníme vepřová střeva jak na jitrnice, nebo klobásky. Po vychladnutí nakrájíte kolečka pěkně úhledná a můžete je použít i na jednohubky.
Krokus, 8.3.2008
Zdravím, dnes jsem si koupila rostlinu krokusu. A protože doma máme kočku, která ráda všechny kytky ochutnává..ehm.. by mě zajímalo, zda nejsou krokusy jedovaté.. Díky za odpověď, Magdalena
pěstování révy ve skleníku, 5.11.2007
Prosím o informaci : - o jakou se jedná odrůdu - jaké velikosti, vzhledu a chuti je hrozen?děkuji!caor
pěstování révy ve skleníku, 4.11.2007
Mám skleník 12 m dlouhý a nad pěstovanými paprikami je dostatek místa na pnutí révy vinné. Můžete mi detailněji poradit co a jak?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika