Příspěvky uživatele - 105.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte co to je?, 7.10.2010
Děkuji moc... už jsem vyzkoušela a snad to pomůže... mohly by puklice zahubit strom? Kroucená líska je už velká cca 180 cm... Na jaře vyrazily pupeny, ale potom odpadly resp. uschly... celé léto neměla ani jeden list, myslela jsem, že je asi... celý příspěvek >
Nevíte co to je?, 19.8.2010
Děkuji moc a zbavit se jich? Četla jsem sapon a vodu v poměru 1:10... nevíte, jestli něco funguje? Pavla
Nevíte co to je?, 16.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevím o co jde a jak to zlikvidovat... Popis: hnědé půl skpořápky cca 5mm velké na větvi kroucené lísky. Když je odlepím od větvě jsou tam drobní bílí brouci? Nevím...   Děkuji, Pavla
Libeček, 15.7.2010
Zdravím, mě libeček sežrali slimáci... takže zase nic... ach jo... Pavla
Kroucená líska, 13.7.2010
Dobrý den, na podzim jsme zasadili už větší kroucenou lísku. Přežila zimu a na jaře nahodila spousty poupat. Některá se rozvinula, ale některá uschla. Po čase začaly usychat i listy - od kraje dovnitř nebo zežlotly a odpadly. Nevím, co se stalo.... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 10.12.2009
Děkuji... Pavla
Co je to za rostlinu?, 10.12.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo neví, co je to za rostlinu a jestli se dá u nás pěstovat. Nafotila jsem ji v Chorvatsku. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika