Příspěvky uživatele - 118.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda ze studny je cítit, 8.12.2009
S podobným problémem se také potýkám. Způsobují mi to kořeny již dávno pokácené břízy, které stále do vody mezi koncem skruží a skálou rostou. Nepoomáhá nic než mechanické vyčištění. Savo sice na chvíli problém odstraní, ale po čase odumře... celý příspěvek >
Cestička z nádražních pražců, 20.3.2009
Pražce jsou při výrobě tlakově impregnovány látkou na bázi uhelného oleje. Takže natírat jdou pouze olejovou barvou. Ale jinakjejich využití na zahradě vůbec nedoporučuji. Jednak nevypadají moc esteticky, a jednak ta impregnace je pěkný prevít. Když... celý příspěvek >
sterkova/oblazkova cesta na jilovem podkladu, 20.3.2009
Je nutno udělat drenáž tak, aby odvedla co nejvíce vody. Jinak voda jednak vytvoří jezero a jednak bude "plastelizovat" jíl, do kterého se bude štěrk bořit a jíl vytlačovat napovrch. Ještě výhodnější je mezi jíl a šrěrk položit geotextilii... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 20.3.2009
Podle mne to není nejlepší řešení: a) každá má na konci zub, takže by se to muselo skládat buď s mezerami nebo postupně. A mezery = plevel; skládat to postupně bude docela náročné na kraji (začátku) b) Jsou na jednom konci obloukové - nebude to... celý příspěvek >
malý strom do stínu?, 20.3.2009
A což takhle tůje (zerav). Ta se dá stříhat na potřebnou velikost a působí dobře.
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Já bych to až tak černě neviděl. V naší chatové osadě (cca 40-ti leté) stále většina majitelů něco pěstuje, a to ať stromy a keře, tak zeleninu. A tam, kde nic (kromě trávy a buryny) nic neroste, tak podobně to tam vypadalo i před 10 či 20... celý příspěvek >
černá listina, 20.3.2009
Mám asi štěstí, ale existuje i provozovna, kde to nabrousí na počkání (asi za 10 minut). Je to v Praze - Nuselské ulici.
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 28.2.2009
Při výběru materiálu na cestu na zahradě záleží jednak na sklonu a jednak na účelu (neboli intenzitě pocházení či pojíždění). Základní možnosti jsou podle mne: Zámková dlažba nebo celobetonové dlaždice (s profilovaným povrchem) Štěrková válcovaná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika