Příspěvky uživatele - 8.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povolení ke kácení - odvolání, 8.12.2009
Oprava : místo vykácet mělo být vysázet. A mějte k tý přírodě nějakou úctu, tady to má být fórum o tom jak vytvářet zeleň, ne jak ji ničit a obcházet rozhodnutí. Opravdu si nemyslím, že podmínky dané úřadem jsou nesplnitelné a nějak extra tvrdé.... celý příspěvek >
Povolení ke kácení - odvolání, 8.12.2009
No a nebylo by lepší přece jen těch 1000 stromů vykácet? Stálo by to 15 tisíc, a to si snad ako firma dokážete dovolit. S následnou péčí bych to viděl někde kolem 30 tisíc (dohromady i s výsadbou) - a to je cena, kterou by Vám dala komerční lesnická... celý příspěvek >
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 8.12.2009
Dík Radku za příspěvek. Já to naštěstí v CHKO nemám, prachy si myslím že tady až takovou roli hrát nebudou, mechanizace to bude mít za chvíli, protože tvar už je dá se říci přirozeně načrtnut a vožění zeminy bude do 20 metrů. S tím povolením - to by... celý příspěvek >
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 23.11.2009
Jo, a zapomněl jsem poděkovat za případné náměty :-) Díky Ondra
Jezírko či rybník cca 1000 m2, 23.11.2009
Zdravím, vlastním pozemek, kde si hraju s myšlenkou udělat rybník či koupací jezírko o ploše cca 1000m2. Na pozemku je potůček, který sice není vydatný, ale teče i trošku v létě když jsou sucha (pro představu - vodnatost je tak 1-30m3/hodinu - takže... celý příspěvek >
Traktor Jonsered LT 2218 CMA2 - co si on něm myslíte?, 14.5.2009
Tak nikdo nic dalšího? Zkuste se vyjádřit ještě někdo další, víc hlav víc ví... To profi využití zvažuju, ale ještě nikdy se mi nic předimenzovaného nevymstilo. Podnikám v trochu podobném oboru, tak proč to nezkusit, vše ostatní mám.
Traktor Jonsered LT 2218 CMA2 - co si on něm myslíte?, 14.5.2009
Zdravím, uvažuji o koupi traktůrku. Jelikož mám nadstandartní vztahy s prodejcem Jonseredu (servisní dostupnost, rychlost, dlouhodobý zákazník -minulý rok 10 strojů), tak bych se rád obrátil zase na něho. Traktůrek potřebuju na svých 5000m2... celý příspěvek >
Husqvarna 357xp nebo 365, 13.5.2009
Kdyby jsi dělal v lese hodně, tak tenhle dotaz odpadá. Pily se liší poměrně dost charakterem, 357XP není tak vhodná na kácení (tzn. že to poznáš pokud se tím budeš živit), ale na odvětvování a slabší hmotu je ideál. 365 naopak. Myslím že kdybys... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.4.2009
To byla reakce na to, že tolik dělají profíci celý den (ano, jsou výjimky, kteří zvládnou i 2x tolik, ale třeba nemanipulují) a pokud tady místní borci zvládají 6-8m3 v palivu na nádrž, tak smekám. Někdy se taky podivuju nad tím, jak si laici jdou... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.4.2009
No vůbec obecně - nabroušený řetěz je asi to nejdůležitější na pile. Nenabroušená profipilka bude těžko překonávat nabroušenou hypermarketku.
Motorová pila Oleo-mac, 20.4.2009
Kdo chce tam, pomozme mu tam. Bavíte se o problémech pil, či o kvalitě pil, přitom z vás nakonec vyleze, že za rok si nařežete 50-60 metrů dřeva. To snad musí vydržet i to nejhorší na trhu. Osobně bych si na takovéhle množství spíš zjednal nějakého... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika