Příspěvky uživatele - 178.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní sprcha, 5.6.2017
Dobry den, vasa sprcha vyzera pekne. Mohli by ste pripojit detail ovladania. Nevidim vstup privodu"teplej" vody do rury.Dakujem
Větrné čerpadlo, 14.1.2010
Dobry den, prosim mozete vložit nacrt, toho cerpacieho ustrojenstva pod tou vrtulou?Vrtulu uz mam skoro hotovu, ale nie taku premakanu ako mate vy.Budem vam velmi vdacny. Mam slivkovy sad a v nom narazanu studnu a chcem tam nainstalovat takuto... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 21.12.2009
Dakujem za radu Honza P..Kvas zatial stale krasne a vonavo kvasi a nepodarilo sa mi odmerat cukromerom nic, pretoze v tom nieje ziadna šťava a skusal som to vselijako scedit ale neuspesne. Mam vela precitane o oskorusi a... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 3.12.2009
Toto je moj prvy oskorusovy kvas. Hladal som na nete ako a co s tym, ale nikto nikde nenapisal, ako sa taky kvas zaklada a či a kolko sa tam dava vody. Volal som az do Muzea oskoruse do Ciech a tam mi povedali ze ten kvas kysne az 3 mesiace... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 3.12.2009
Poradili mi to tu u nas v okoli Trencina, ze sa tam dava na 100litrov dve kila cukru :-(ale ta voda tam bola ziadana, dal som tam 30litrov. Aj teraz je to stale velmi huste. Vonia to vsak uplne nadherne. Prelozil som datum palenia na 11.1.2010. Skor... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika