Příspěvky uživatele - 56.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení korunky - pro p. Vysloužila, 14.4.2009
To, že se mi diskuze líbila také myslím vážně a ta řeka byla jen na odlehčenou... nicméně řezem "ubližuji"  v úvozovkách samozřejmě.Tedy budu nadále řezat jako dosud, po svém a tím jen souhlasím s názory pánů Stanislawa,... celý příspěvek >
Založení korunky - pro p. Vysloužila, 13.4.2009
Dobrý podvečer, prvotní dotaz zněl na vytvoření korunky-nikoliv u štíhlého vřetene.  S článkem organizace ISA o přesazování a následné péči o stromy v podstatě souhlasím až na dva body. V jednom se píše.."a zředění korunky (je-li... celý příspěvek >
Výsadba nového stromu, 13.4.2009
Dobrý den, čerstvě sázené stromky raší o něco později, hlavně pokud byly přes zimu uchovávány v chladném sklepě apod. Horší je, pokud jsou to stromky zbylé z podzimu a na prodejním místě jen zahrnuty hlínou kde hrozí při tvrdší zimě namrznutí kořenů... celý příspěvek >
Založení korunky - pro p. Vysloužila, 13.4.2009
Ano, máte pravdu, zajímavá diskuze, aspoň  jsem se po 30ti letech sadaření dověděl, že po výsadbě ubližuji stromům řezem a ono jim to kupodivu prospívá. Kdysi jsem slyšel, že někde teče řeka do mírného kopce... Tedy veselé... celý příspěvek >
Rynglot Althanova - čím opylovat?, 12.4.2009
Na 99,9% nemusíte mít obavy, postačí to.
Jakou meruňku?, 27.3.2009
Pane Kafko, ty chuťovky jsou právě ony 70- 100 let staré stromy bez názvu odrůd. Pokoušel jsem se dopídit jejich původ což se mi podařilo jen částečně. Některé jsou koupené za 1. republiky ve šlectitelské stanici Victoria v Želešicích a ostatní jsou... celý příspěvek >
Jakou meruňku?, 27.3.2009
Pane Kafko, nepsal jsem přece že znám jen Pavlovickou a Maďarskou, v jiných tématech jsem uvedl, že mám cca 16 odrůd, některé staré neznámé a nejlepší odrůdy, klasiku a některé 5ti-až 15ti leté novinky, samozřejmě ne všechny, ale mnohé z nich mě... celý příspěvek >
Ochrana kmínků, 18.3.2009
Kdepak, mám hodně stromů a u všech králičí pletivo. Jen u jednoho stromku - asi 3 letý Angold jsem nechal toto plastové, mrcha zajíc ho strhal a kmínek  "opracoval " do běla.          ... celý příspěvek >
Ochrana kmínků, 18.3.2009
Dobrý den paní Bohuno,  používám vápenný hydrát v 5ti kg balení, ale je těžko k sehnání v tak malém balení.Možná je jednodušší vyptat někde od zedníků dvě hrsti.To Vám plně postačí. Zdravím
Začínáte roubovat?, 10.3.2009
Zatím ne, protože jak říkal klasik Kemr: "A chčije a chčije..."  Dokonce i u nás!! (jM)
kácení ovocných alejí, 22.2.2009
Pane Lucasi, klobouk dolů, strohý dotaz a trefné konstatování.A dál některé příspěvky, to je počteníčko, hmmm... až žasnu. Nevadí mi že debata sklouzla ze silničních alejí k městským panelákům, tam ty přerostlé stromy (některé) beru, ale už mě mozek... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 17.2.2009
Pane Vysloužile, já bych se nad datem zájmu o Zlatohlávka nijak nepozastavoval, je tvrdá zima a já mám veskrze jarní myšlenky po celý rok ... Ale vážně, nebýt tohoto dotazu, vyhazoval bych larvy z kompostu stále jako chroustí aniž bych je... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 13.2.2009
Myslím, že sběratelská vášeň nezná mezí a ta naše, pro některé mnohdy bláznivá a nekonečná je omezena pouze našimi silami a zdravím, financemi a velikostí pozemků. Je to takový zvláštní pocit dřít, když dá Bůh tak i sklidit, hrabat se v zemi,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika