Příspěvky uživatele - 157.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vertikutátor?, 17.8.2010
Nejsem si jist, zda budete spokojen s košem. Dá se dokoupit asi za tisícovku, ale 60 litrů u vertikutátoru není 60 litrů u sekačky. U vertikutátoru je tráva načechraná a koš je hned plný. Kdysi jsem měl 40 litrový koš a zaplnil se asi po ujetí 10... celý příspěvek >
Nespolahlivý pojazd u kosacky Mac Allister, 9.8.2010
Nemusíte hned postupovat takovou proceduru. Nejčastější příčinou Vámi popisované závady bývají volnoběžky v kolech. Dejte sekačku třeba na stůl, pro lepší přístup, demontujte kola, uvolněte a namažte volnoběžky a možná se to spraví. Je to otázka... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 9.8.2010
Ještě pozor na sladování benzínu. Když necháte sekačku v létě na slunci, tak máte teplotu v nádrži i přes 50°C. Potom N95 vydrží možná jen několik dnů a N98 jen týdny.
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 9.8.2010
Biosložky se "zatím" přidávají jen do benzínů s oktanovým číslem nižším než 98 oktanů. Asi si dokážete představit, co by udělali právníci majitele Porsche nebo Ferrari, kteří to na podzim zapíchnou do garáže, protože v prosolené břečce... celý příspěvek >
Sekačka Honda HRZ 536, nepravidelný chod motoru za studena, 7.8.2010
Nesmíte se zlobit na Hondu, ale na Benzinu. Vlastně ani ta za to nemůže. EU a naši přestavitelé nařídili přidávat do benzínu biosložky, které silně snižují jeho životnost. Před 10 lety jste koupil v létě kanystr benzínu a ještě v zimě jste s ním... celý příspěvek >
GCV 160 - otázka, 29.7.2010
Je-li to skutečně podprůměr, tak reklamujte, protože s tím stejně nebudete spokojen. Velká vůle po roce provozu u Hondy není obvyklá.
Honda GCV 190, 27.7.2010
Mohu potvrdit reakce pana JS. Mám 2 motory Honda GCV 160 asi 7 let a ventily jsem dělal 2x. Poprvé podle předpisu, bylo potřeba nepatrně zmenšit vůli, po dalších 100 hod. nebylo potřeba seřizovat a od té doby jsem se na to nepodíval. Od posledního... celý příspěvek >
Vodárna Hecht 3121 - problém s nasáváním, 26.7.2010
Vložte sací hadici bez sacího koše do kbelíku vedle čerpadla, odpojte výtlačnou hadici a pusťte čerpadlo. Manometr by neměl ukazovat téměř žádný tlak a vodárna by měla fungovat. Nezapomeňte přes čerpadlo zaplnit systém před spuštěním. Jestli... celý příspěvek >
Sekačka s velkými koly, 20.7.2010
Honda má 5,5 HP/3600 otáček. Ale na sekačce je seřízen na 3000 ot/min. Nevím kde běhá Honda na 3600 ot/min, protože ji mám ještě na VARI a tam má taky 3000 ot/min. Zkoušel jsem na sekačce přidat na 3600, ale nemělo to význam. Při zatížení stejně... celý příspěvek >
Vysavače listí, 19.7.2010
Měl jsem dva elektrické a nyní mám benzínový. První elektrický odešel po 3 letech. Popraskala sací trubka a spálil se motor. Druhý elektrický jsem dal příbuznému po 4 letech. Přitom se mi téměř každý rok upálil nějaký drát, který nevydržel zatížení... celý příspěvek >
Jaká rotační sekačka může sekat ve svahu?, 11.7.2010
Nemusíte mít strach ze svahů. Jezdím s bubnovou sekačkou, dokud ji udržím, aby se mi celá sestava nepřevrátila, občas se tak i stane. A Honda takto pracuje už asi 6 let bez problémů. Jen se starám, aby nebylo málo oleje.
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
Milý pane, takováto louka s drny bude makačka pro každou sekačku a pro vaši maminku pěkná dřina. Spočítal jste, kolik je tam za 14 dnů trávy a kolik je to košů po 70 litrech = asi 15 kg? Všechny musí někdo zvednout, odnést a vysypat. Jsem důchodce a... celý příspěvek >
Benzín, 2.7.2010
Opravdu máte v návodu uvedeno "speciál"? Není tam náhodou uveden pouze minimální oktanový nárok?
Změna benzínu u sekačky MF70, 18.6.2010
Nyní mě napadá, že jsem měl stejný problém na minicrossové motorce. Gumička v palivovém kohoutu se poškodila a zablokovala cestu benzínu. Na nízké zatížení jela, ale při vyšším šla do vysokých otáček až zhasla.
Olej do motoru Honda sekačky, 18.6.2010
V návodu je napsáno 0,55 l, ale mě tam vejde po horní rysku asi 0,45 litru. Asi tam něco zůstane po vypouštění.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika