Příspěvky uživatele - 137.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Masová chryzantéma, 30.11.2009
Co je množárenský substrát? Normálně zahradnický z pytle nebo něco speciálního?
Masová chryzantéma, 27.11.2009
Mám v truhlíku krásně staromódně tmavočerveně zbarvenou chryzantému, teď přímo září do ulice, když už ostatní už dali do truhlíčků chvojí -  a přemýšlím,  jak jí pomnožit - nevíte někdo jak na to?
Růže a půdokryvné rostliny, 27.11.2009
Já to mám stejně: malé žluté narcsky a pak nic, sem tam velká kůra jako mulč.. Na spolupěstování je dobrý příklad v Lánech v zámeckém parku. Jsou tam vyšší keříky růží kombinované s vyšší levandulí. Oboje tam úžasně bují i kvete zároveň. Na můj vkus... celý příspěvek >
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 18.11.2009
Krokusy a narcisy hryzci nežerou, snad jsou pro ně i jedovaté. Původně se jejich sousedství doporučovalo jako ochrana. Olemovala jsem 1/2 zahrádky, ale pomáhá to jen do určitého množství hryzců, invazi nezabrání. Některá dobrá zahradnictví mají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika