Příspěvky uživatele - 64.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 13.10.2016
Děkuji za všechny postřehy a příspěvky. Pila zatím nekoupena, pořád se nemohu rozhodnout. Max 10m dřeva za rok a před tím pila Hq 141. Nechci Hecht, Oleo mac atd. Výběr je - HQ450 ted v akci 11690,- jen nevím zdali napínaní řetezu takovým... celý příspěvek >
Recepty, 22.12.2009
Zrovna jsem vyudil i chci něco zavařit. Nechci to zbytečně vše cpát do mrazáku.Moc nemám zkušenosti se zavařováním. Víčka s červenou gumičkou mám.nemáte někdo nějáký zkušenosti s zavařováním vyuzeného masa aby bylo mnam.  Děkuji.
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009
Taky by mě to docela zajímalo, hlavně ten spodek. Velice se mi to líbí ale nevím jak máš vyroben přechod kouřovodu do drěvěné bedny. Mám strach aby to nechytlo.A ještě by me zajímalo to topeniště jak tam máš daný ty dvířka a nebo je to jen... celý příspěvek >
Uzená vepřová kýta, 27.11.2009
Zakoupil jsem  8kg vepřovou kýtu a rozdělil na 3 kusy. tyto kusy jsem napichal solným roztokem z rychlosoli. a nechám 3 týdny v laku. Ale ted mě jeden známý říkal, že se to napichává když tak pouze normální solí a když rychlosůl tak pouze na... celý příspěvek >
Uzená vepřová kýta, 25.11.2009
Letos o vánocích bych chtěl vyudit vepřovou kýtu asi 7 kg.Nemáte prosím někdo zkušenosti s uzením takové kýty. asi ji napichám aby se od kosti nekazila, ale spíš by mě zajímalo jakým způsobem vyudit.  Dekuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika