Příspěvky uživatele - 39.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň - jakou?, 27.11.2009
Děkuji panu Vysloužilovi. Bude to zřejmě ten kanadský typ. Zraje skutečně koncem srpna.
Jak na ní?, 27.11.2009
Domnívám se, že je to skutečně ostřice. Má ráda kyselou půdu. Zkuste vápnění.
Broskvoň - jakou?, 26.11.2009
Mám broskvoň odrůdu Harmony, kterou jsem získal přenosem očka. Nikde jsem nenašel její popis. Znáte ji někdo?
Broskvoň - jakou?, 26.11.2009
Souhlasím s Pepíkem. Favorita morettini je trochu rannější než Redhavena, její nevýhoda spočívá v nutnosti silného protrhávání plodů. Alespoň já každoročně zjišťuji, že jsem jí zase málo protrhal. Plůdky si se mnou hrají na schovávanou. Výsledkem pak... celý příspěvek >
Vliv podnože na chuť, 25.11.2009
Souhlasím s panem Vysloužilem. Jen bych ještě dodal.  Výměna plodonosného obrostu a udržování stromu v kondici.
Měření lihoměrem, 25.11.2009
Myslím, že nejjednodušší pro vás bude namíchat si definovaný cukrový roztok ve vodě, kterým si uděláte jasno v používání reflektometru.
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
Jsou tam pokud si vzpomínám 2gumové membrány. Jedna, ta v dělitelné polovině čerpadla má i funkci těsnicí. Mslím, že membránám /klapce/ nic nebude. Čerpadlo bude zanesené pískem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika