Příspěvky uživatele - 36.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 10.5.2010
Delší dobu jsem zde na zahradě.cz nebyl, tak svůj názor ke třešni vyjádřím až teď.Pročetl jsem si celou diskusi a jako nepravděpodobné se mi zdá poškození vysokou hladninou spodní vody, to by se projevovovalo podle mne jinak než takto.Také... celý příspěvek >
Rozpoznání tůje, 22.2.2010
Já bych řekl, že by to mohla být klasická tůjka západní (Thuja occidentalis) nebo cypřišek lawsonův (Chamaecyparis lawsoniana),takhle na dálku to není jednoznačné, pokud to má spíše namodralou barvu a má to kulaté šištičky, je to cypřišek, pokud to... celý příspěvek >
Zakopání plastových nádrží na vodu, 19.11.2009
Podle mě by zakopání nádrže do země určitě šlo, jen bych z boku přidělal bednění do doby, než zem dostane stálý tvar a nad vrchní část bych vytvořil jakýsi strop, aby v budoucnosti při zatížení nedošlo k proboření dovnitř.Láďa.
Ořešák vidlák, co s ním, 19.11.2009
Takovéto,,defekty" u stromů jsou velmi často k vidění, hlavně tam, kde dochází k neodbornému ošetření.Takovéto onemocnění bych nejdříve pořádně vyčistil od shnilého dřeva a vyčil bych dutinu až do pevného dřeva, poté ošetřil ránu přípravkem proti... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika