Příspěvky uživatele - 61.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek, 21.11.2010
proboha, je tu asi velký krtek, vše je zničeno, přeryto,velké haldy, celé dny jenom pláču a šlapu po těch hromadách, už nevím co proti němu dělat, dělá si tu co chce, zkusila jsem různé věci, ale nic nezabralo
Zimolez nebo kanadská borůvka?, 10.10.2010
Není třeba vést sáhodlouhé debaty na obr. 1 je amelanchier-muchovník (indiánská borůvka...), na obr.2 je lonicera kamtschatica-zimolez(...kamčatská borůvka..)oboum stačí obyč hlína, nic extra.hnojit cereritem.
Fíkovník Brown Turkey - žloutnou listy, 17.8.2010
Nejmenší plůdky pryč-už to nedozraje a ikdyž se vám podaří je na stromku udržet přez zimu při případné dozrání na jaře je to o ničem.
Fíkovník Brown Turkey - žloutnou listy, 17.8.2010
Jak zaléváte?,měl jsem to taky kdysi a pravděpodobně to bylo nevyrovnanou zálivkou.Dlouho nesmí zůstat na suchu!
Plody nektarinky praskají a hnijou, 10.8.2010
Měl jsem tento problém každý rok, nektarinka krásně přirůstala, kvetla a nic z toho, tak jsem ji vykopal, brosve bez problému, s nektarinkama jsem skončil, broskve jsou stejně chutově jinde.
Jak na krtka, 16.5.2010
je zajímavé že ryl jenom an našem pozemku, přesně podle plotu-nepodzděného! a víceméně tam kde se něco zalévalo.
Jak na krtka, 16.5.2010
Mně terorizoval rok a půl, letos náhodně ryl, aniž mu vadilprovoz na povrchu jsem ho katapultoval rýčem, trubková past a větrníky z petek na nic.
Nový stromek broskve, 8.4.2010
Rozhodně nenechat tak, ale zhruba podle p. Vysloužila-já bych nechal asi 4 větve, nestřihneteli ted stromek málo kořenů, které ted rostlina má neuživí tolik oček a stromek pravděpodobně zajde, koruna musí odpovídat velikosti koř. balu.
Přezimování přenosných rostlin ve skleníku, 28.1.2010
To je zajímavé a na jakém principu ten tepelný zásobník je, voda?
Pawpaw - Asimina, 6.12.2009
Asiminu vidělo málo lidí a ochutnalo ještě mín, taky jsem se nechal nalákat, tak uvidím.
Jaz zazimovat citron venku na zahradě?, 6.12.2009
Jestli to je klasický citroník, tak jistojistě zajde, jestli ho ještě chcete mít, okamžitě přenést do 0-10C.Jestli Poncirus- ten vydrží.
Zakopání plastových nádrží na vodu, 18.11.2009
pokud se to zakope i s košem-je po problému a za léta používání hlína kolem nádrže zhutní a netlačí tak moc na stěny prázdné nádrže.
Skleník z polykarbonátu, 23.8.2009
ano sklo, vyvine se pod ním větší teplota než pod pc.
Muchovník - žloutnutí listů, 16.8.2009
Neblázněte, nic muchovníku není, končí pomalu vegetace.
Jaké odrůdy citrusů?, 7.8.2009
Nejsnadnější je kalamondin, dále jakýkoli citroník, až zvádnete tyto a půjdou vám, tak potom mandarinku-klementina marisol, sra 63,nebo i hybrid, jaký máte ted a pomeranč ranný-skags bonanza, hamlin,ale jedině až vám půjdou ty kyselé.Důležité je si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika