Příspěvky uživatele - 52.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím stříhat miscanthusy, 27.8.2010
Plotostřihem to taky jde jedna báseň... (elektrické nůžky na živý plot)
Hrušňová a hlohová podnož - jaká?, 25.8.2010
Nejběžnější je Hloh jednosemenný(dá se sehnat i ve školkách) a ta hrušeň bude Hrušeň polnička.
Jak vypěstovat citrusovník, 11.6.2010
Určitě doporučuji sehnat řízkovanou nebo roubovanou rostlinu, ze semenáčů se plodů nejspíš nedočkáte nebo až za velmi dlouho. Přitom je lepší sehnat rostlinu přímo od pěstitele, jelikož v marketech bývají sice obalené plody, ale často po zakoupení... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 14.4.2010
Já používám to "teepee", je to způsob, který je hodně vidět třeba na balkáně a v chudších zemích. Navíc to podle mě vypadá docela dobře(tak správně vidlácky a starobyle :-). Navíc pořizovací cena se blíží 0,-Kč narozdíl od různých "high-tech" kari... celý příspěvek >
Malý ovocný stromek, 13.4.2010
Aronii tam taky mám, a pořád si myslím, že to byla dobrá volba. Na jaře je okrasná květem, na podzim barevným listím a hlavně plody, které vůbec nepadají. Ve školce si lze často vybrat výšku koruny dle potřeby. Místo třešně bych spíš doporučil... celý příspěvek >
Pomozte mi najit nazev kere - stromu, 8.4.2010
Callistemon
Kanadská borůvka není borůvka, 29.3.2010
Trochu poopravím Bredikův názor. Zimolezy jsou sice cizosprašné, ale některé odrůdy jsou zaručeně samosprašné. Sám mám jen odrůdu "Modrý triumf" a plodí spolehlivě. Velikostí se keř blíží keři rybízovému, jen je trochu hustší. Co se plodů týče, tak... celý příspěvek >
Paprika jako dvouletka?, 11.3.2010
Je to tak, mně vydržela okrasná paprička 3 roky. Přezimování je podobné jako u muškátů, tzn. hodně světla a chladněji, třeba na studené chodbě. Druhý rok už byla více dřevitá, tolik nepřirůstala a nasadila víc plodů než prvním rokem. Hlavní je,... celý příspěvek >
Hloh, 18.11.2009
Spíš bych to viděl na Crataegus Pedicellata. Crataegus pinnatifida má trochu víc ďubkaté plody a jinak vykrajované listy. Majk
Dýně hokkaido, 28.8.2009
U nás všem polévka velice chutná. Chutí mi nejvíc připomíná krémovou hrachovou polévku, s tím rozdílem, že je jemnější(slupky v hrachovce někdy škrábou v krku). Majk
Květák ve skleníku, 2.6.2009
To je v pořádku, mám to taky tak. Nejdřív naroste listí do obřích rozměrů a samotný květák pak roste docela krátce, ale hodně rychle. Každoročně je dávám na kraj záhonu, protože jinak ubírají místo okurkám a rajčatům. Když se začnou tvořit květy,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika