Příspěvky uživatele - 176.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinova, 16.11.2009
Prosím o informace, jaké máte zkušenosti s odrůdou Pinova? Děkuji.
Slepice nenesou vajíčka, 27.10.2009
Dobrý večer, chtěla jsem někoho poprosit o radu.Asi týden slepice nesnášejí vajíčka, ale kolem sebe mají hodně peří.Krmím je ráno granulemi a přes den chleba nebo brambory.Dávám jim taky pšenici a pouštím je trávu..Nevím, jestli jim něco nechybí.
Zídka se skalkou, 18.10.2009
Zdravím všechny. Prosím o radu: zboural jsem plot na předzahrádce, a místo něj chci vysadit živý olt.Místo zídky která tam byla(terén je asi o 20 cm výš oproti chodníku)chceme založit malou skalku-asi dva kameny na sebe.Jde mi o to jak mám ty kaneny... celý příspěvek >
Co je toto za dřevinu, voskové listy jako růže, 14.10.2009
Stopro mahonie!!!
Co je to za kytičku?, 14.10.2009
Smithianta-krásná, nenáročná!!!
Mohu vodu z bazenu přečerpat do studny, 23.9.2009
Prosím o radu Je škoda vypouštět bazen jen tak do odpadu, tak mě napadlo že bych ji načepal do studny, studnu používam jako užitkovou vodu a stejně mam vní malo vody, v bazenu jsem používal tablety a savo, tet je ta voda zelená plná živých... celý příspěvek >
Nárůstky, 4.6.2009 Obsahuje fotku
Na nistech mladé třešně se objevili červené nárůstky, nevím co to je?Poradíte?
choroba tůjí, 1.4.2009 Obsahuje fotku
V červenci jsme z nutnosti přesadili metrový jehličnan, který poté začal schnout a objevili se na něm titi paraziti. Prosím o radu ojakého parazita se jedná a jak proti němu bojovat. Děkuji ZŠ
Dutina v jabloni ve které se drží voda, 4.3.2009
Pane Botičko, dle vašeho přehledného a jasného vyjádření zřejmě patříte k lidem, kteří považují stromy za účelově věci, které jsou bud´to zdravé nebo nemocné a tudíž vhodné k pokácení - dalšímu věcnému užitku, topení. Jen bych vám rád... celý příspěvek >
Jiaogulan, 1.7.2008
Ahoj.Roslinu mám na balkonu, celý den na osrém slunci, mohu říct, že je nádherná, sytě zelená, plazí se po bambusu.Připravuji čaj z čerstvých lístků,10 ks na 3dcl horké vody.
Kanadské borůvky - pěstování, 1.7.2008
Mám borůvku v květináči na balkonu, rodila hned 2 rokem.Letos ji mám úplně obsypanou.Pod ní jsem našla 2 mladé rostlinky, nasadila jsem je zvlášť, ale nevím jestli se musí roubovat prosím radu.Díky
Výrůstky na listech ořešáku, 22.6.2008
Dobrý den, prosím o radu, dnes jsme na listech ořešáku objevili jakési výrůstky - vypadá, že je něčím napaden, jakoby obří červci, tvrdý zelený, zbotnalý výrůstek. Můžete mi prosím poradit, o co se jedná a jak se toho zbavit, popříp. jestli to může... celý příspěvek >
Třešeň usychání plodů. Višeň podobně, 8.6.2008
Mám stejný problém. Třešeň bohatě vykvete, nasadí množství plodů, které v období počátkem června zežloutnou, přestanou se vyvíjet a nakonec většina nedozraje a opadá, jinak strom vypadá zdravě má bohaté přírůstky. Situace se opakuje druhým rokem.... celý příspěvek >
švestka Elena - znáte ji?, 22.4.2008
zdravím, švestka Elena je ještě novinka též čekám na první plody, takže trocha teorie-Obrazový atlas peckovin-Nakladatelství Květ 2002.Cituji-samosprašná odrůda této pozdně zrající švestky s plody střední velikosti(28až35g),je tolerantní na virovou... celý příspěvek >
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 25.2.2008
Proč vypeckovávat třešně, višně, švestky? Když nepodrtíte pecky tak v pálence jsou pouze lehce cítit a to k pálenkám z těchto plodů přece patří ne?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika