Příspěvky uživatele - 18.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba, 12.11.2009
Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda je ještě nyní vhodná doba na vysazejí stromků třešní, nebo mám počkat do jara - nadm. výška cca 250 m.n.m - Slezsko. Ilona
Stavba kotce, 11.8.2009
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost se stavbou kotce pro psa (psy) v souvislosti s novým stavebním zákonem. Kotec chci postavit bez základů, domek, ve kterém budou umístěny boudy bude rozměrů 1,5 x 6 m (bude zároveň... celý příspěvek >
Ambroň, 13.5.2009
Děkuji za odpověď. Máte asi pravdu, že ho pustím výše. Uvidím, až stromek zasadím.  
Ambroň, 12.5.2009
Dobrý den. Chtěla bych si na zahadu vysadit ambroň. Ale podle toho, co jsem se dočetla, dorůstá výšky kolem 10 m. Nemáte prosím někdo zkušenosti s jejím pěstováním a řezem. Moc se mi líbí, ale chtěla bych jí udržet do max. výšky 3-4 m. Ilona
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika