Příspěvky uživatele - 151.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu?, 5.1.2015
Dobrý den, teď máme doma Husqvarnu 55, Husqvarnu 350, Stihl 036 a Stihl MS211. Z toho jsou obě Stihlky moje, ale zkušenosti mám se všemi. Jak už zde bylo psáno ta MS211 není čína, ale USA. Musím také přinat, že od té doby co jí vlastním prakticky... celý příspěvek >
Elektrickou řetězovou pilu Narex nebo Bosh?, 19.4.2010
Stator Vam odchazi z duvodu prilis dlouhe prodluzovacky. 100 metru ma jiz takovou indukcnost, ze se vam na kabelu nakmita mnohem vyssi napeti nez 230V a propali izolaci v motoru pily...
Jak sázet česnek, 11.11.2009
Návod na pěstování česneku si můžete přečíst zde
IBC kontejner - propojení, 20.4.2009
Děkuji za rady a ještě bych se chtěl zeptat jakým lepidlem potom zalepíte tu díru "C".Děkuji David
IBC kontejner - propojení, 15.4.2009
Dobrý den Sehnal jsem 4 IBC kontejnery a teď řeším jak je propojit dohromady abych je měl jako jednu velkou nádrž. Poraďte prosím, nekdo už to určitě má.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika