Příspěvky uživatele - 207.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník utesnenie skla, 23.3.2015
Dobrý den, jak jste nakonec zasklil skleník. Má skleník podobných rozměrů a stále tápu jak zasklík.  Děkuji Tomáš tomas.kabx@seznam.cz
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.3.2014
Tak je lepší rýč Bahco?
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.3.2014
Děkuji za cennou radu.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.3.2014
Dobrý den, po té, co jsem odrovnal 3 rýče (u dvou jsem zlomil násadu a u jednoho se mi zlomila "čepel" rýče) jsem se rozhodl koupit něco pevnějšího. Jak to tak vypadá, koupím Fiskars. Jenže není fiskars jako fiskars. Přečetl jsem si celou diskuzi a... celý příspěvek >
Půdopokryvné rostliny, 21.5.2013
Potřebuji olemovat dlažbu kolem studny cca 20 - 30 cm šířky, pak navazuje trávník. Mám představu vysadit tam rostliny, které se rozrostou a vytvoří kvetoucí koberec, ale jsem naprostý začátečník, tak nevím jaké a kdy vysadit.
Co mi "ukousalo" šalvěj?, 21.5.2013
Mám bylinkový záhon na zahradě a dnes jsem zjistila, že mám jakoby "ostříhanou" šalvěj těsně nad zemí, větvičky zůstaly ležet pod keříčkem celé, listí neožrané. Ostatní bylinky zůstaly nedotčené, je to pro mě záhada, co to mohlo udělat? Kdyby byla... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 5.3.2013
Jsem začátečník, tak se zeptám možná blbě, ale lze uchovat namíchaný postřik proti kadeřavosti, který jsem použil dnes, na příště tj. cca za 14 dnů?
Podzimní hnojení ovocných stromů, 10.10.2012
Můžu ještě teď pohnojit 2 - 3leté stromky Kristalonem - podzim nebo už je pozdě a mám to radši nechat být?
Zmrzlý ořešák, 4.7.2012
Dobrý den, letos mi úplně zmrznul mladý ořešák MARS, sázený předloni. Teď jsem si všimla, že začal obrůstat z kořenů, tedy pod místem roubování. Co myslíte, mám to nechat, nebo radši na podzim koupit nový? A jakou odrůdu byste mi radili, aby mi opět... celý příspěvek >
Chilli papričky, 26.2.2012
Chtěla jsem si vypěstovat pálivé papričky, které po usušení budu používat v kuchyni v mlecím mlýnku. Potřebuji, aby se daly pěstovat v květináči na parapetu nebo v létě na balkóně. V obchodě mi doporučili chilli papričky na kterých je ale napsáno, že... celý příspěvek >
Řasy na rostlinách, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych pomoci s identifikací a způsobu léčení mých rostlin, které mají řasy. Akvárium mám od srpna 2011, asi v září - říjnu se začali objevovat první řasy - na rostlinách a dřevu. Barva černá, velikost max 2 cm, takové... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 25.10.2010
Na Muchovník olšolistý (Amelanchier alnifolia cusicky) jsem také narazil u Starkla a ten ho nabízí za celých =149,-Kč jako rozinkový strom. Tak kdo má potom pravdu.
Problémy s Goji, 25.10.2010
Pokud se jedná o schizandru chinensis, tak já ji mám a žádné problémy. Roste divoce /nezapře se že je to liána/ a plodí sice méně, ale prasvidelně každý rok. Žádné zvláštní nároky na půdu, stanoviště i ošetřování. Vše běžné jako u každé jiné... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 5.5.2010
Dovoluji si reagovat na Vámi uvedené "zdůvodnění zbytečných nákladů" Přestože mě jedna roční olejová náplň stojí o cca 120 Kč více než Vás jsem přesvědčen, že je to vhodné (toto se vrátí v nižší spotřebě, opotřebení motoru a emisích (ty... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 4.5.2010
Dobrý den, ohledně olejů do sekaček toho bylo na různých diskuzích tohoto webu napsáno již mnoho, když jsem řešil tuto věc, informoval jsem se u odborníka na oleje a tem ni sdělil cca následující: u 4T motorů vzduchem chlazených nezáleží na tzv.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika