Příspěvky uživatele - 115.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padání listů u citrusu, 19.3.2010
on spis byl nejdriv v teple a pak az v chladu a pak mu zacali osichat listy a padat a casem zacali padat i zdrave listy.mám priložit foto?
Padání listů u citrusu, 7.3.2010
a je divne že opadava jenom ta strana co na ni nesvítí sluníčko
Padání listů u citrusu, 7.3.2010
dobry den asi pred tremi tydny jsem dostal mandarinkovník calamondin chvili jsem ho měl na severnim okne pak sem ho dal na jižní okno pekne tam na nej svíti sluníčko ale asi pred tydnem mu začali opadat listy pomoste prosím byl docela drahy
Bananovnik, 26.12.2009
dobry den mam takovy problem dostal jsem od znamych bananovnik vypadal zcela zdrave ale po dvou dnech mu zacali žloutnout listy a pak az sežlotli uschli prosim pomoct
Citronovnik, 16.12.2009
jak roubovani?
Citronovnik, 15.12.2009
mel bych takovy dotaz.chtel bych citronovnik a ptam se jestli jde rozmnozit rizkama.a jestli nejde rizkama jde nejak jinak krome ze semene dekuji za kazdou odpoved
Bananovnik, 13.12.2009
dekuji
Bananovnik, 13.12.2009
a z bananu to nijak neudelam?
Bananovnik, 13.12.2009
a kde ty odnose sezenu a neslo by to z nejake pecky nebo bananovnik pecky nema?
Bananovnik, 13.12.2009
dobry den měl bych takovy dotaz ohledene bananovniku. zajmalo by me jak vypestovat bananovnik kupovat si ho nechci ale nevim jak ho vypestovat kdybyste meli jakou koliv radu tak prosim ji tady napiste.predem dekuji
Pěstování citronu z pecky, 7.12.2009
prosim poradte
Pěstování citronu z pecky, 6.12.2009
dobry den mam takový problem.asi pred mesicem a pul jsem si zasadil pecky z citronu.uz asi pred 3 tydny vykličili kliček porat roste uz leze aji z kvetinace pocitam ze muze mit tak 9cm ale rostlina porad nevilezla neni to divne popř co s tim mam... celý příspěvek >
Kiwi, 28.11.2009
a mam ty semena dat do vlke vaty nebo kam nebo mam to kiwi nechat znit poradte pls
Kiwi, 28.11.2009
a jak by ste to udelal kdybyste to delals z pecky?
Kiwi, 28.11.2009
jak vypestovat se seminka kiwi?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika