Příspěvky uživatele - 132.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Antivibrační rukavice Stihl, 3.12.2009
Co se týká trhání té oranžové látky zvrchu, tak mám naprosto stejnou zkušenost, ale s rukavicemi od husqvarny, které jsou také docela drahé.Jednou se mi při nasazování těchto rukavic utrhl gumový okraj.Zdá se mi, že rukavice Stihl a Husqvarna jsou... celý příspěvek >
Jonsered cs2145s, 1.12.2009
No právě jde o to, jestli to ta pila dělá i při provozní teplotě.Jonsered 2145 jsem měl asi půl roku, možná rok.Při studeném motoru se mu příliš nechtělo do plných obrátek. Vždy to chtělo aspoň maličko motor nechat prohřát.Jinak šroub bohatosti směsi... celý příspěvek >
Jonsered cs2145s, 30.11.2009
Stát se to může úplně lehce, když je pila studená a přidáte příliš rychle plný plyn.Chce to pilu po nastartování za studena nechat blafat 10-20 vteřin a pak by měla zrychlovat bez problémů. Michal
Kmitací pila, 19.11.2009
Samá chvála na ParkSide je to tady, tak bych se chtěl zeptat na původ tohoto zboží.Dnes se již nepíše pouze Made in China ale také Made in P.R.C.  Michal
DSK317 - repase, 18.11.2009
Také nerozumím tomu brždění motorem, vždyť to z kopce jede jako Wertburg na volnoběžku.  Michal
Motorová pila Oleo-mac, 16.11.2009
Ano, máte naprostou pravdu.Pilu Jonsered nelze srovnávat s pilou Oleo-Mac.No, ani ta Husqvarna která řeže"nic moc",nesnese takové srovnání.  Michal
Élektrická píla č.1, 16.11.2009
Na tom videu je jasně vidět, že ten návod k pile říká pravdu.Řezat prkna, latě nebo hranolky ta pila zvládne bezvadně a třeba v profesionálním nasazení každý den, ale na takové klády je lepší zvolit silnější stroj.  Michal
Jaký benzinový vysavač listí?, 12.11.2009
Nedoporučuji Vám foukač listí Partner, protože po třech letech provozu přišel o kompresi, a vůbec je to nešikovná mašina, která hodně brní do rukou.Nyní používám foukač Stihl BG 56 a práce s ním je naprosto jiné kafe.Stroj perfektně startuje, je... celý příspěvek >
Motorová pila do 5000kč, 6.11.2009
Já se domnívám, že za 5000 korun nelze koupit novou, a zároveň dobrou pilu.Proto zájemci o pilu, který má pětilitr v kapse, doporučuji poohlédnout se po starší mašině. V bazarech se občas dá narazit na opravdové klenoty.Sám si pilu nechám málo kdy... celý příspěvek >
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Moc hezké fotokartinky to jsou, jen co je pravda, ale pan Tom si vylomí levé zápěstí. Ta pila nemá vůbec, ale ani trochu, vyhnutou levou rukojeť.Nejen u Jonseredu, ale i u Sola nevědí zhola nic o ergonomii.  Michal
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 4.11.2009
Od Partneru jsem měl foukač, který vydržel dva a půl roku, a potom ztratil kompresi.Stroj byl made in U.S.A. Strašnej šmejd od kterého brní ruce.   Michal
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Tak to vypadá, že jsem při té přestřelce měl nejpřesnější mušku.   Michal
Motorová pila Solo 633 Ecomatic, jak funguje?, 4.11.2009
Já se domnívam, že ty tři součástky nemají za úkol spojit nebo rozpojit náhon olejové pumpy, protože se jedná o pevnou, respektive pružnou spojku.Moje theorieje je, že spojkový"hrnek"je v kontaktu s talířkem, a ten je jím roztáčen.tzn. že... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Dobrý den. Kompresor tlakuji na max. i když vím, že ho nebudu hned potřebovat z logického důvodu a to, že ho budu potřebovat za chvíli.Vlastně ani nevím, jak ho na max. nenatlakovat, když se sám zapne a sám vypne nehledě na mojí vůli.To snad leda... celý příspěvek >
Křovinořez marunaka, 1.11.2009
Dobrý den.Sice žádnou zkušenost s Marunakou nemám ale chci Vám povědět, nekupujte ho, protože u nás v Evropské Unii je celá řada renomovaných značek které je možno scela bez nadsázky označit naše rodinné stříbro.Tito výrobci dokáží uspokojit veškeré... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika